۰
۰

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان با بیان اینکه نباید از احساسم حرفی بزنم، گفت: خیلی نا امید هستم چون علاوه بر نتیجه ای که در دو مسابقه ای که در تهران برگزار کردیم، بازیکنانم عملکرد ضعیفی هم داشتند.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، نیکولا گاربیچ در نشست خبری بعد از مسابقه با آرژانتین افزود: بیشتر از نتیجه مسابقه از عملکرد بازیکنانم ناراحت هستم و انتظار نداشتم این گونه ناامیدم کنند.

 

وی با بیان اینکه در جایگاهی نیستیم که با یک تیم خوب بازی کنیم و با یک تیم بد بازی کنیم، تصریح کرد: باید در تمام دیدارها خوب بازی کنیم اما متاسفانه این اتفاق در این مسابقه رخ نداد. امیدوارم در مسابقه فردا، آن طور که در ست سوم مسابقه با ایران بازی کردیم، نباشیم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان درباره استفاده نکردن از کاپیتان تیمش از ابتدای مسابقه با آرژانتین گفت: دراگان استانکویچ به خاطر مصدومیت جزئی در این مسابقه بازی نکرد اما از عملکرد او راضی هستم و می خواستم در این مسابقه به او استراحت دهم. از حدود یک سال پیش این مصدومیت را دارد ولی امیدوارم در مرحله نهایی لیگ جهانی بیشتر بازی کند.

 

دراگان استانکویچ کاپیتان صربستان گفت: چیز خاصی برای گفتن ندارم زیرا بازی را خیلی بد شروع کردیم. به نظر می رسید خیلی راحت به پیروزی برسیم اما نتوانستم کار خود را در میدان اجرا کنیم و نتیجه موردمان را به دست بیاوریم.

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image