۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از همشهری آنلاین، باشگاه ترنتینو ایتالیا خواهان به خدمت گرفتن ستاره نو ظهور تیم ملی والیبال ایران شده است.

 

درخشش ملی‌پوش جوان اصفهانی در جریان هفته دوم لیگ جهانی والیبال در بلگراد موجب شد تا پر افتخارترین تیم والیبال باشگاهی جهان و اروپا با پیشنهادی خوب خواهان به خدمت گرفتن او شود. مسئولین تیم ترنتینوی ایتالیا باب مذاکره با محمدجواد معنوی‌نژاد را در بلگراد باز کرده و اعلام نمودند به طور جدی خواهان به خدمت گرفتن او در فصل جاری لیگ سری A ایتالیا هستند. در این بین این بازیکن که قراردادش با باشگاه پیکان به پایان رسیده و پیشنهاد پیوستن به تیم شهرداری ارومیه را دارد، همه چیز را موکول به پایان بازی‌های تیم ملی در لیگ جهانی و مشورت با مسئولین فدراسیون والیبال کرده است.

 

ترنتینو با وجود سابقه ۱۶ ساله در لیگ باشگاه‌های ایتالیا سه بار فاتح رقابت‌های سری A و اروپا شده و با کسب ۴ عنوان قهرمانی در باشگاه‌های جهان رکورددار است. هدایت این تیم را در تمامی سال‌های اخیر رادوستین استویچف بلغاری بر عهده داشته و ستارگان بزرگی در آن از جمله ماتی کایسکی، عثمان خوآنتورنا، رافائل اولیویرای برزیلی، امانوئل بیرلی، ویستونوس و … عضویت داشتند و هم اکنون نیز دو سه ملی‌پوش ایتالیا در این تیم بازی می‌کنند.

 

محمدجواد معنوی نژاد که پله‌های ترقی را با تیم ملی نوجوانان در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۳ مکزیک با هدایت ایرج مظفری آغاز کرده است، خیلی زود در تیم پیکان زیر نظر پیمان اکبری مبدل به پدیده لیگ برتر شد و سال گذشته از سوی کواچ در برخی از بازی‌های تیم ملی بازی کرد. مصدومیت ناخواسته قائمی و غفور در پایان مسابقات انتخابی المپیک باعث شد تا او در جریان لیگ جهانی بیست و هفتم به‌خصوص در دو بازی با آرژانتین و بلغارستان با درخشش خود همه نگاه‌ها را متوجه خود سازد.
علی شاکری


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image