۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از فدراسیون والیبال ایران، مربیان و کاپیتانهای ۴ تیم حاضر در بلگراد در گنفرانس خبری شرکت کردند. در این کنفرانس سعید معروف غایب بود.

 

لوزانو: اولویت تیم ایران المپیک خواهد بود و برای این هدف هفته به هفته رشد خواهیم کرد تا به بهترین وضعیت خود برای المپیک برسیم. مهمترین موضوع حضور در جمع شش تیم مرحله نهایی لیگ جهانی نیست. باید در طول هفته ها رشد کنیم تا به بهترین شکل برای المپیک ریو آماده شویم. لیگ جهانی والیبال بالاترین سطح مسابقات این رشته ورزشی است که در ۳ هفته متوالی با تیم هایی که سبک های مختلفی دارند بازی می کنیم. هر بازی برای ایران از این نظر مهم است که رشد داشته باشیم تا المپیک به بهترین وضعیت خود برسیم. اگر خوب بازی کنیم و به فینال لیگ جهانی برسیم که عالی است اما اولویت ریو خواهد بود.

 

کنستانتینوف: با تیم جدیدی آمده ایم که تجربه زیادی ندارند، اما فرصت خوبی است برای کسب تجربه و نگاه به آینده داریم. بازیکنان جوان تیم باید یاد بگیرد در لحظات سخت چطور استقامت به خرج دهند. سعی می کنیم نسبت به بازی هایی که در روسیه انجام دادیم، بهتر ظاهر شویم.

 

یوسیفف: مسابقات بسیار خوب با تیم های قدرتمند خواهد بود و سعی می کنیم با تمام توان بازی کنیم چرا که این بازی ها بسیار برای بلغارستان اهمیت دارد.

 

گربیچ: هفته سختی در پیش داریم زیرا با تیم های قدرتمندی باید بازی کنیم. دیدار مقابل برزیل یکی از سخت ترین بازی های صربستان خواهد بود زیرا برزیل همیشه قوی و با انگیزه بوده است. بازی های سخت و محکمی خواهد بود. با تمام انرژی و تمرکز باید بازی کنیم و امیدوارم بازی های خوبی را پشت سر بگذاریم.

 

استانکویچ: در نخستین بازی مقابل برزیل با قدرت بازی کنیم و تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی بکار خواهیم گرفت. در هفته نخست با تیم های قدرتمندی مثل روسیه بازی کردیم که جزو تیم های قدرتمند بودند. سعی می کنیم آنچه داریم برای بازی ها و تماشاگران به اجرا بگذاریم. در اولین بازی مقابل برزیل با قدرت بازی می کنیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا فاتح میدان باشیم. در این بازی هر چه در توان داریم به اجرا می گذاریم چرا که برزیل یکی از قدرتمندترین تیم های دنیا است.

 

رزنده: این بازی ها برای ما بسیار موثر خواهد بود و برای موفقیت نمی توانیم هیچ شانسی را از دست دهیم. صربستان نشان داده است که والیبال را در سطح بالا بازی می کند و در تمام جنبه های تکنیکی و تاکتیکی کیفیت خوبی داشته است. در این هفته از بازی ها باید در بالاترین سطح خود بازی کنیم. چالش خوبی برای ما خواهد بود و برای موفقیت نمی توانیم هیچ شانسی را از دست بدهیم.

 

برونو: رقبای قدرتمندی پیش رو داریم و برای کسب برد باید زحمت زیادی بکشیم. باعث افتخار است یکبار دیگر در صربستان بازی می کنیم. هر دو تیم برزیل و صربستان دو نوع مختلف از والیبال را بازی می کنند. چالش بسیار خوبی برای هر دو تیم است و باید با تمرین و بازی سخت هر روز از پس این بازی ها بر بیاییم. وظیفه راحتی نخواهد بود و امیدواریم در هفته دوم لیگ جهانی والیبال امتیاز خوبی کسب کنیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image