۰
۰

رئیس فدراسیون والیبال گفت: خولیو ولاسکو برای والیبال ایران زحمت زیادی کشیده است و ایران را وطن دوم خود می داند.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۶ به مصاف آرژانتین رفت اما این آخرین مسابقه دو تیم در این سال نیست. ایران و آرژانتین قرار است یک بار دیگر در هفته سوم لیگ جهانی و برای سومین بار در بازی های المپیک به مصاف هم بروند.

 

محمدرضا داورزنی درباره رویارویی تیم ملی ایران با شاگردان خولیو ولاسکو اظهار داشت: ولاسکو رابطه ای دوستانه و برادرانه با ما دارد و برای والیبال ایران زحمات زیادی کشیده است. او ایران را وطن دوم خود می داند.

 

رئیس فدراسیون والیبال در پایان در خصوص رویارویی تیم ملی با آرژانتین که خولیو ولاسکو، سرمربی تیم پیشین ایران هدایت آن را بر عهده دارد، خاطر نشان کرد: ولاسکو رابطه دوستانه و برادرانه‌ای با ما دارد. او زحمت زیادی در ایران کشیده و اینجا را وطن دوم خود می‌داند.

 

وی ادامه داد: ولاسکو حسن معرفت و رابطه عاطفی عمیقی با ایرانی‌ها دارد و از اینکه با تیم ملی ایران رو به ‌رو می‌شود، ناراحت شد.

 

رئیس فدراسیون والیبال درباره نتایج تیم ملی ایران در هفته نخست لیگ جهانی نیز گفت: پیش بینی می کردیم که تیم در برزیل شرایط سختی داشته باشد. اختلاف ساعت ۱۲ ساعته بین توکیو و ریو مشکلاتی برای ملی پوشان ایجاد کرد اما از عملکرد تیم ملی در مسابقه با برزیل و آمریکا راضی هستیم. اولویت ما در لیگ جهانی کسب نتیجه نیست بلکه به دنبال فراهم کردن شرایط آرمانی پیش از بازی های المپیک هستیم.

 

وی افزود: باید به بازیکنان مختلف تیم ملی فرصت بدهیم تا در لیگ جهانی به میدان بروند. خیلی از تیم ها مانند فرانسه و روسیه هم در هفته نخست لیگ جهانی شکست خوردند و این مسئله نشان می دهد که همه به دنبال قهرمانی نیستند. البته نباید کسب نتیجه را فراموش کرد و می دانم که در هفته دوم شرایط بهتری خواهیم داشت.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image