۰
۰

به گزارش جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، رئیس سازمان لیگ و رئیس رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال ایران که از سوی فدراسیون جهانی به عنوان سرپرست فنی دو مرحله از مسابقات گرند پریکس انتخاب شده بود، بر ۱۰ دیدار این رقابت ها نظارت کرد.

 

سعید درخشنده از سوی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) به عنوان سرپرست فنی مسابقات گروه یک دسته C گرند پریکس انتخاب شد.

 

این رقابت ها با برگزاری ۶ دیدار به میزبانی شهر کالینینگراد روسیه برگزار شد و تیم هاى روسیه، ترکیه، هلند ٣ تیم اول تا سوم اروپا و بلژیک از گروه یک روزى دو مسابقه برگزار کردند که درخشنده نظارت بر این بازی ها را بر عهده داشت.

 

همچنین سعید درخشنده به عنوان سرپرست فنی، نظارت بر مسابقات مرحله نهایی گروه سوم گرند پریکس که از ۲۶ تا ۳۰ خردادماه به میزبانی شهر آلماتی قزاقستان برگزار شد، بر عهده داشت.

 

در این رقابت ها کرواسی، قزاقستان، پرو و کلمبیا به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را به دست آوردند و درخشنده ضمن نظارت بر چهار دیدار این رقابت ها، در مراسم رسمی اختتامیه و توزیع کاپ و جایزه نقدى این بازی ها شرکت کرد.

 

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه) آلماتی را به مقصد تهران ترک می کند.

 

فرهاد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران نیز در هفته نخست لیگ جهانی و در رقابت های گروه سوم که با حضور تیم های روسیه، بلغارستان، لهستان و صربستان در ورزشگاه دی اس یانتارنی شهر کالینینگراد روسیه برگزار شد، قضاوت داشت.

 

شاهمیری به عنوان داور اول قضاوت دیدار حساس روسیه و لهستان را بر عهده داشت که امتیاز ۹۷.۸ را برای خود ثبت کرد. روسیه در این دیدار سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ لهستان را از پیش رو برداشت.

 

همچنین قضاوت دیدار دو تیم صربستان و لهستان به عنوان داور اول، امتیاز ۹۶ را برای شاهمیری به همراه داشت که این مسابقه نیز سه بر صفر به سود صربستان با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۳ شد.

 

شاهمیری همچنین برای قضاوت در رقابت های گرند پریکس که از ۱۶ تا ۲۰ تیرماه به میزبانی تایلند و رقابت های والیبال بازی های المپیک که از ۱۶ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی برزیل برگزار می شود، دعوت شده است.

 

مسعود یزدان‌پناه دیگر داور بین المللی والیبال ایران نیز از ۲۸ تا ۳۰ خردادماه در رقابت های گرند پریکس آلماتی قضاوت داشت.

 

این داور بین المللی والیبال ایران از ۴ تا ۶ تیرماه نیز قضاوت بازی های گروه F سطح سوم لیگ جهانی والیبال در آلماتی قزاقستان را بر عهده خواهد داشت.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image