۰
۰

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر چین گفت: حتما به المپیک می رویم و این برد مبارک مردم و بازیکنان باشد.

به گزارش جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف پس از پیروزی بر چین و کسب سهمیه المپیک اظهار کرد: به نظرم بهترین نتایجی که می توانست در این تورنمت رخ دهد، برای ایران اتفاق افتاد. شاید کسانی که پیگیر والیبال بودند، حتی خود بازیکنان، تصور می کردند راحت تر از این صعود کنیم. خاطره چهار سال قبل که به خاطر یک ست نتوانستیم سهمیه بگیریم همیشه در ذهن ما هست. این موضوع واقعاً تیم ما را اذیت می کند و فشار تیمی ما را بیشتر می کند.

وی با اشاره به بازی سخت با ژاپن افزود: ما ساعت ۱۰ شب به هتل رسیدیم و بعد از یک خواب کوتاه و یک ساعت آنالیز مقابل چین قرار گرفتیم. طبیعی بود که بازی گره بخورد. خوشبختانه والیبال ایران به جایگاهی که باید می رسید، رسیده است. از مجموعه والیبال و مردم عزیز که حمایت کردند، تشکر می کنم و خدارا شکر که شرمنده آن ها نشدیم. این مجموعه والیبال لایق بهترین ها است.

پاسور تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: نمی دانم صعود قطعی شده یا نه ولی با توجه به بردها و شانس خوبی که داریم فکر می کنم، حتما به المپیک صعود کنیم. چه المپیکی شویم چه نشویم که انشالله صعود خواهیم کرد در مجموع از حمایت های چند ساله مردم و انگیزه ای که دادن و پیگیری هایی که داشتند، تشکر می کنم زیرا ما را در کارمان دقیق تر و حساس تر می کرد، درست است که گاهی استرس بیش از حد وارد می شد، ولی خب ما نشان دادیم که از پس همه سختی ها بر می آییم. در هر صورت این برد مبارک مردم و بازیکنان باشد.

معروف درباره نحوه صعود ایران به المپیک نیز گفت: نیاز است که یک برد دیگر مقابل لهستان یا ونزوئلا بدست بیاوریم. استرس و فشار بازی ها بسیار زیاد است. تیم ما با استرس بازی می کند زیرا خیلی پیش خودمان آنالیز می کنیم و مدام به المپیک رفتن یا نرفتن فکر می کنیم. حالا با یک برد،صعود ما قطعی می شود.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image