۰
۰

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی در بازی تدارکاتی برابر چین گفت: از همه بازیکنانم راضی هستم و حالا دو روز وقت  داریم تا برای بازی با لهستان آماده شویم.

به گزارش جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی سه بر دو برابر تیم ملی چین اظهار داشت: مسافرت طولانی داشتیم اما با توجه و تدبیر مسئولان فدر اسیون و تهیه بلیط بیزنس، بازیکنان در هواپیما سفر خوبی داشتند. استراحت کردند و مشکلی از نظر خستگی نبود. البته با توجه به اختلاف ۵ ساعته بین ایران و ژاپن قدری بازیکنان تحت تاثر اختلاف زمانی هستند.

وی افزود: با همه این تفاسیر توانستیم بازی خوبی برابر چین انجام دهیم و از همه بازیکنان راضی هستم. همه بازیکنان به جز محمودی در شر ایط بازی هستند. او هم بنا بر احتیاط امروز بازی نکرد اما از فردا تمرین می کند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره بازی دوستانه با لهستان نیز گفت: دو روز وقت داریم تا به بازی با لهستان برسیم. این تیم بسیار قدرتمند است. من دوست دارم با این تیم بازی کنم زیرا نقاط ضعف ما را نشان می دهد و یادآوری می کند که کجا باید بیشتر کار کنیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image