۰
۰

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: من امیدوارم کسی فکر نکند که کار ساده‌ای برای رسیدن به المپیک داریم، چون این نوع فکر کردن، اشتباهی بزرگ است.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از تسنیم، استفان آنتیگا، در مورد سوم شدن شاگردانش در تورنمنت چهارجانبه واگنر لهستان اظهار داشت: من انتظار نداشتم که تیم‌های ملی بلغارستان و صربستان با آمادگی بالا در این تورنمنت شرکت کنند. آنها برای حضور در لیگ جهانی آماده می‌شوند و من فکر نمی‌کردم تا این حد آماده باشند.

 

آنتیگا ادامه داد: تا حدودی خوشحالم که در این تورنمنت شکست خوردیم، چون خطرناک‌ترین حالت برای ما این بود که ۲ بازی خود را ۳ بر صفر ببریم و با اعتماد به نفس بیش از حد به توکیو (مسابقات انتخابی المپیک) برویم. ما در ژاپن باید به مراتب بهتر بازی کنیم تا جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را به دست آوریم. بازیکنان من از نظر بدنی آماده هستند ولی خوشحالم که هنوز یک هفته تا آغاز مسابقات انتخابی المپیک فرصت داریم.

 

تیم ملی لهستان، ظهر جمعه با پرواز مستقیم ورشو راهی توکیو شد. سرمربی فرانسوی لهستان تصریح کرد: بزرگ‌ترین مشکل ما در حال حاضر سرویس و دریافت است ولی در حمله و دفاع مشکلی نداریم. به همین دلیل بیشترین تمرکز تمرین‌های ما روی سرویس و دریافت است.

 

بازیکن پیشین تیم ملی فرانسه گفت: ما در توکیو باید با تیم‌های فرانسه، ایران، ونزوئلا، استرالیا، کانادا، چین و ژاپن روبرو شویم. باید حواس‌مان کاملاً جمع باشد و بدانیم که صعود به المپیک، بزرگ‌ترین انگیزه و دوپینگ روحی برای ماست. من امیدوارم کسی فکر نکند که کار ساده‌ای برای رسیدن به المپیک داریم چون این نوع فکر کردن، اشتباهی بزرگ است. ما در ظاهر کار آسان‌تری نسبت به دو تورنمنت قبلی (جام جهانی و انتخابی برلین) پیش رو داریم ولی ما پیش از جام جهانی، مدت زمان زیادی برای تمرین پیش رو داشتیم در حالی که برای مسابقات توکیو این طور نبود.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image