۰
۰

دومین جلسه هماهنگی کمیته برگزاری مسابقات لیگ جهانی سال ۲۰۱۶ در تهران امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی برگزار شد.

 
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم در سطح یک از ۲۷ خرداد تا ۱۳ تیرماه پیگیری می‌شود.
مرحله مقدماتی لیگ جهانی ۲۰۱۶ در سه هفته پیگیری خواهد شد و تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم میزبان گروه سوم در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران خواهد بود. در این هفته تیم های آرژانتین، ایتالیا و صربستان به تهران می آیند.

 
دومین جلسه هماهنگی کمیته برگزاری مسابقات لیگ جهانی در تهران با حضور روسای کمیته و بخش های مختلف فدراسیون والیبال امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی برگزار شد.
در این نشست روسای کمیته های تشریفات؛ روابط بین الملل، اسکان، داوران، روابط عمومی، VIS، ترانسپورت و نمایندگان مجموعه ورزشی آزادی تهران، سالن ۱۲ هزار نفری آزادی، حراست، و صدا و سیما گزارشی از اقدامات انجام شده برای برگزاری این رقابت ها ارائه کردند.

 
تقویت سیسم خنک کننده، روشنایی، صوتی، بازسازی اتاق داوران بین المللی، ملی و سالن کنفرانس خبری، آماده کردن اسکوربورد الکترونیکی و تبلیغات اطراف زمین مسابقه از جمله محورهای تایید شده در این نشست برای سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بود.همچنین مقرر شد که ورود و خروج تیم های شرکت کننده در این رقابت ها و داوران بین المللی و مسئولین فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از طریق CIP فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شود.اختصاص ۱۵ اتاق برای هر تیم در هتل، خشکشوئی لباس ورزشی تیم ها در روز مسابقات، پیش بینی سالن برای جلسات آنالیز تیم ها و هماهنگی برای مترجمین و ایاب ذهاب تیم ها در زمان تعیین شده از دیگر محورهای مطرح شده در این نشست بود.

 
نشست بعدی ستاد لیگ جهانی چهارشنبه پنجم خردادماه برگزار خواهد شد و اعضای شرکت کننده گزارش از کارهای انجام شده ارائه خواهند کرد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image