۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، استفان آنتیگا سرمربی لهستان مصاحبه ای با سایت لهستانی وقایع ورزشی انجام داده است. در زیر این مصاحبه را میخوانید:

 

** آیا بازیکنانی را که می خواستید پیدا کردید؟

 

بله تمام کسانی که باید در ترکیب می بودند این امکان را پیدا کردند. با تمرینی که در شهر اسپلا داشتیم از انتخاب هایی که کردم رضایت دارم.

 

** آیا در تمرینات نشانه های خستگی ناشی از فصل وجود داشت؟

 

یازیکنان خسته اند، اما اینگونه نیست که هر روز این موضوع به چشم بخورد. به نظرم در اسپلا خیلی خوب تمرین کردیم. ما به سختی تمرین کردیم ولی بازیکنان دو روز در هفته استراحت داشتند. ما به خوبی از شرایط انتخابی آگاهیم که بازیهای زیادی بدون فرصت برای استراحت و تمرین، پشت سر هم قرار دارد. در این فصل، امکان والیبال زدگی بازیکنان وجود داشت برای همین بیشتر روی تمرینات کیفی کار کردیم.

 

** بازیکنان از نظر آمادگی در چه وضعی قرار دارند؟

 

این در مورد بازیکنان مختلف متفاوت است، اما در مجموع آمادگی خوبی دارند.

 

** آیا ۶ نفر اصلی تیم برای شروع بازیها را پیش خود انتخاب کرده اید؟

 

بله، البته ممکن است تغییراتی بکند، ولی آنها انتخاب شده اند.

 

** می دانیم که سخت ترین رقیب شما در ژاپن فرانسه خواهد بود، به غیر از آنها از چه تیمی می ترسید؟

 

ایران، آنها مدعی دیگری هستند. معمولا بازی ما با آنها خیلی طولانی است. یک مربی جدید (لوزانو) آمده است و هر مربی، چیزی جدید به تیم اضافه می کند، این به بازیکنان انگیزه میدهد. در سال المپیک هر بازیکنی که می خواهد در المپیک بازی کند بسیار با انگیزه است. ضمنا تفاوت مهم دیگری که آنها دارند این است که لیگ آنها بسیار زود به پایان رسید، به لطف این اتفاق، زمان کافی برای استراحت و تمرین برایشان وجود داشت. این میتواند به آنها در ژاپن برتری بدهد.

 

** شما به مرحله نهایی لیگ جهانی صعود کرده اید، آیا میخواهید در دور مقدماتی دست به ترکیب بزنید؟

 

در واقع نمی توانیم این کار را بکنیم. زیرار قانونی وجود دارد که باید ۱۸ نفر را انتخاب کنیم و همچنین برای دور نهایی حتما باید ۱۰ نفر از افراد دور گروهی حاضر باشند، ضمن اینکه این یک دوره آماده سازی پیشرفته برای المپیک ریو خواهد بود.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image