۰
۰

 

شهردار «تورکوآ» با دعوت از تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه در مراسمی از آنها برای حضور در این شهر و برگزاری مسابقه دوستانه تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که به منظور برگزاری اردوی یک هفته ای و برگزاری دو دیدار دوستانه در فرانسه به سر می‌برد، روز گذشته پس از برگزار کردن تمرین عصر خود که مدت دو ساعت به طول انجامید، طی مراسمی که با دعوت شهردار شهر «تورکوآ» برگزار شد مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

شهردار «تورکوآ» در این مراسم که با حضور مسئولان شهرداری این شهر و کادرفنی و بازیکنان دو تیم برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از بازیکنان و همکاری دو تیم اظهار داشت: ابتدا به خاطر پذیرفتن دعوت ما و برگزاری این مسابقه دوستانه کمال تشکر و قدردانی را به عمل می‌آورم. تمامی بلیت‌ها به فروش رسیده، چرا که مردم ما عاشق والیبال هستند. امیدوارم تیم‌های فرانسه و ایران جواز حضور در مسابقات المپیک را پیدا کنند.

سپس محمود افشاردوست دبیر کل فدراسیون والیبال که به تازگی به جمع ملی پوشان اضافه شده است، گفت: تیم ملی فرانسه هر زمانی که خواست می‌تواند برای برگزاری اردوی آمادگی یا برگزاری دیدارهای دوستانه به ایران بیاید. من از طرف فدراسیون والیبال ایران، تیم ملی فرانسه را دعوت می‌کنم.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۲:۳۰ امروز (جمعه) در نخستین مسابقه تدارکاتی خود در شهر«تورکوآ» فرانسه به مصاف تیم ملی این کشور می‌رود. بازی دوم دو تیم از ساعت ۲۰:۳۰ شنبه برگزار می‌شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image