۰
۰

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین با تمدید قراردادش تا سال ۲۰۲۰ این فرصت را دارد تا برای ۴ سال آینده و المپیک بعدی برنامه‌ریزی کند.
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال آرژانتین، جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را ماه اکتبر سال گذشته به دست آورد. به همین خاطر، لیگ جهانی ۲۰۱۶، فرصت مناسبی برای آماده‌سازی آنها در یک میدان جدی و سطح بالاست.

خولیو ولاسکو، سرمربی افسانه‌ای آرژانتینی‌ها هم با تمدید قراردادش تا سال ۲۰۲۰ این فرصت را دارد تا برای ۴ سال آینده و المپیک بعدی برنامه‌ریزی کند.

خوان آنتونیو گوتیه‌رس، رئیس فدراسیون والیبال آرژانتین در مورد تمدید قرارداد ولاسکو گفت: از ادامه حضور ولاسکو به عنوان سرمربی تیم ملی بسیار خوشحال و هیجان زده هستیم. او تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو با ما خواهد بود و نتایج تیم ملی در چند سال گذشته نیز نشان می‌دهد که در مسیر درستی حرکت می‌کنیم.

تیم ملی آرژانتین در هفته نخست لیگ جهانی با برزیل، آمریکا و ایران در برزیل دیدار می‌کند. این در هفته دوم به مصاف لهستان، فرانسه و روسیه می‌رود و در هفته سوم به میزبانی تهران با صربستان و ایتالیا روبرو می‌شود.

ولاسکو تیم ملی ایتالیا را در سال‌های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۶ به ۲ عنوان قهرمانی جهان، ۳ مدال طلای اروپا، قهرمانی جام جهانی و ۵ عنوان نخست لیگ جهانی رسانده است، می‌خواهد آغازگر دوران جدید برای تیم ملی کشورش باشد.

ولاسکو که به «پروفسور والیبال» در جهان شهرت دارد در این مورد می‌گوید: من معتقدم که تیم ملی آرژانتین، مجموعه‌ای از بهترین‌ها نیست اما هر بازیکن در پست خودش بهترین است. بازیکنان باید در هر بازی با تمام خود تلاش کنند. من به آنها گفته‌ام اگر نمی‌خواهند جزو ۶ بازیکن اصلی درون زمین باشند بهتر است اردو را ترک کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image