۰
۰

با شکایت یکی از بازیکنان تیم والیبال بانک سرمایه، این تیم در آستانه محرومیت از میادین بین‌المللی قرار گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایسنا، تیم والیبال بانک سرمایه که در فصل گذشته لیگ برتر قهرمان شد در آستانه محرومیت از حضور در رقابت‌ها بین‌المللی قرار گرفت.

این باشگاه به دلیل شکایت “ایوان برونیاک” بازیکن این تیم به دادگاه رسیدگی به امور بازیکنان بین المللی، ۸۰ هزار یورو جریمه شده و از حضور در رقابت‌های بین المللی محروم شده است.

 

این در حالی‌ است که این بازیکن اصلا برای بانک سرمایه بازی نکرده و بعد از این تیم هم در یک باشگاه دیگر بازی کرده است.

 

تا ۳۰ اردیبهشت تکلیف نهایی پرونده ایوان برونیاک با بانک سرمایه مشخص می‌شود.

 

سعید درخشنده رییس سازمان لیگ درباره این موضوع گفت: بانک سرمایه با این بازیکن قرارداد بسته است ولی این بازیکن را نخواسته و او رفته است. با شکایت برونیاک دادگاه رسیدگی به امور بازیکنان رای داده است که این باشگاه باید تمام مطالبات او را پرداخت کند در غیر اینصورت نمی تواند در میادین بین المللی از جمله جام باشگاه‌های آسیا حضور یابد.

 

درخشنده ادامه داد: ما رایزنی لازم را انجام می‌دهیم و حتی خود من هم با این بازیکن صحبت کردم و به او گفتم که تو برای این تیم بازی نکردی. درست است که از لحاظ قانونی باید مبلغ مورد نظر پرداخت شود اما از نظر وجدانی درست نیست. می‌خواهیم او را متقاعد کنیم و رای را بشکنیم تا شکایتش را پس بگیرد و به شکلی توافقی ماجرا را حل کنیم.

 

او در پایان گفت: بانک سرمایه پیش از این باشگاه نبوده و به سیستم مقررات بین‌المللی آشنایی نداشته که جواب نامه های دادگاه را بدهد و چون نامه بدون جواب مانده کار به این جا کشیده شده است. اما الان باشگاه به دنبال این است که شرایط را درست کند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image