لیگ برتر » اخبار مهم » لیگ ها
کد خبر : 22521
چهارشنبه - ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳

شهرداری ارومیه حاضر به مسابقه نشد!

تیم والیبال شهرداری ارومیه که در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶ باید به مصاف سایپا تهران میرفت، از حضور در زمین بازی امتناع کرد.

شهرداری ارومیه حاضر به مسابقه نشد!
۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، هفته یازدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶ امروز با ۴ دیدار برگزار و ۱ دیدار نیز لغو شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که از آراء کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رضایت نداشت ترجیح داد در این بازی به میدان نرود.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال که دوشنبه برای رسیدگی به حواشی دیدار پیکان تهران و شهرداری ارومیه تشکیل جلسه داده بود، در نهایت رای به نتیجه ۳-۰ به سود پیکان تهران و محرومیت تماشاگران ارومیه داد که این تصمیم خشم هواداران پرشور ارومیه را برانگیخت.

به همین ترتیب تیم شهرداری ارومیه تصمیم گرفت مقابل سایپا تهران در هفته یازدهم لیگ برتر به میدان نرود تا اعتراض خود را به آراء صادره جدی تر بیان نمایند. قابل توجه است بازیکنان و کادر فنی این تیم به سالن مسابقه هم آمده و بدن های خود را گرم کردند اما پس از مراسم آغازین بازی، حاضر به شرکت در بازی نشد.

بنابر قوانین تیمی که دوبار بازی های لیگ خود شرکت نکند و به هر دلیلی در زمین حضور نیابد، از دور مسابقات به کلی حذف خواهد شد و نتایج سایر تیم های مقابل این تیم از جدول رده بندی پاک خواهد شد. حال با احتساب ترک زمین بازی در هفته قبل مقابل پیکان و این هفته، سرنوشت مبهمی پیش روی نماینده یکی از قطب های مهم والیبال کشور است.