۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، عادل بناکار در خصوص پیروزی تیمش در اولین بازی مرحله اول پلی آف لیگ برتر والیبال مقابل کاله آمل اظهار داشت: مقابل تیم آمل بازی بسیار خوبی را انجام دادیم، در دیدار با کاله سعی کردیم اشتباهات فردی بازیکنان را کاهش دهیم که خوشبختانه نتیجه‌بخش هم بود.

وی ادامه داد: پیروزی در اولین دیدار باعث نمی‌شود کار را تمام شده حساب کنیم، قطعا یک بازی بسیار سخت و فشرده‌ای در آمل مقابل کاله خواهیم داشت و باید تمرینات زیادی برای پیروزی در دیدار دوم داشته باشیم. در طی چند روز اخیر هم به بازیکنان گوشزد کردیم که مرحله پلی‌آف حساسیت بسیار بالایی دارد و نباید کوچک‌ترین اشتباهی را داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز تصریح کرد: از تمامی هواداران تیمم تشکر می‌کنم که مقابل کاله آمل سنگ تمام گذاشتند و تیم محبوب‌شان را حمایت کردند. در طول بازی هم شاهد بودیم که هیچ‌گونه شعاری علیه دیگر تیم‌ها داده نشد و صرفا مشغول تشویق تیم محبوب خود بودند.

بناکار افزود: در ست دوم ما نتوانستیم بازی را در دست بگیریم و متاسفانه این ست را واگذار کردیم، به هرحال در این ست حریف خیلی بهتر از ما بود و توانست نتیجه لازم را کسب کند. دیدار بعدی قطعا بسیار سخت خواهد بود و تمام تمرکز ما به دیدار در شهر آمل است.

وی در رابطه با نبود ویدیو چک در اکثر دیدارهای لیگ برتر گفت: در حال حاضر فقط خانه والیبال تهران مجهز به سیستم ویدیو چک است. بازی‌های لیگ برتر ایران بسیار حساس است در حال حاضر ما در مرحله پلی‌آف هستیم که حساسیت بازی‌ها بیشتر شده است، بهتر بود که لاقل دیدارهای پلی‌آف به این سیستم مجهز می‌شد تا دقت داوران بیشتر شود./ میزان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image