۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، مرتضی عهدی در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل شهرداری ورامین در بازی نخست پلی‌آف مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما برای پیروزی به ورامین رفته بودیم ولی انتظار برد ۳ بر صفر را نداشتیم. بازیکنان ما عملکرد بسیار خوبی داشتند و نتیجه خوبی هم گرفتند.

او ادامه داد: فوق ستاره ما در این بازی، سعید معروف بود. او در نقش کاپیتان و بازیگردان، پس از ۳ شکستی که پیکان متحمل شده بود به خوبی تیم را جمع کرد و علاوه بر این توانست از بازیکن هلندی تیم، بهتری بازی را بگیرد.

عهدی در مورد حاشیه‌های این بازی اظهار داشت: ما در ست سوم ۱۸ بر ۲۰ از حریف عقب بودیم ولی کسب ۴ امتیاز متوالی، ما را ۲۲ بر ۲۰ از شهرداری ورامین پیش انداخت. کار به سود ما تمام شده بود که برخی عوامل حاضر در سالن، ناخودآکاه شروع به حاشیه سازی کردند. آنها با حضور در جلوی میز منشی، شروع به اعتراض کردند.

سرمربی پیکان تصریح کرد: نکته جالب این بود که در همین موقع، تعدادی از پروژکتورهای سالن خاموش شد. با این حال سعید معروف به ناظر بازی اعلام کرد که با همین شرایط هم بازی خواهیم کرد.

مرتضی عهدی ادامه داد: کار به همین جا ختم نشد و ما در موقع خروج از سالن هم به مشکل برخوردیم. بازیکنان ما حدود ۲ ساعت در رختکن حبس بودند ولی تماشاگران حاضر به ترک سالن نبودند. آنها می‌خواستند به نوعی شکست تیم‌شان را تلافی کنند. در نهایت بازیکنان ما با حمایت پلیس موفق به ترک سالن شدند.

سرمربی پیکان در پایان گفت: من بیشتر از همه برای راننده اتوبوسی ناراحت و متاسف شدم که اتوبوسش با پرتاب قلوه سنگ‌های تماشاگران ورامینی به شدت آسیب دید./ تسنیم


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image