۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، مرتضی اکرمی در خصوص اتفاقات بازی تیم‌های والیبال خاتم اردکان و پیکان اظهار داشت: متاسفانه سعید معروف وقتی کم می‌آورد به داور حمله می‌کند تا بازی را از دست داور خارج کند اما خوشبختانه در این چند سال من چنین اجازه‌ای را به او ندادم.

وی ادامه داد: در بازی دیروز در ست دوم به او یک بار کارت زرد و پس از آن هم کارت قرمز دادم، وقتی بازی تمام شد او به من فحاشی کرد و من هم گفتم که فحاشی‌اش را گزارش خواهم کرد و معروف در جواب عنوان کرد که اگر عرضه داری این کار را انجام بده.

داور والیبال ایران با اشاره به این که خیلی از بازی‌های پیکان را قضاوت کرده، تصریح کرد: در بازی‌‌های قبلی پیکان که من داور مسابقه بودم معروف اعتراض‌های زیادی انجام می‌داد اما اندازه اعتراض‌ها و توهین‌هایی که دیروز انجام داد نبود.

اکرمی ادامه داد: امیدوارم این بار کمیته انضباطی یک تصمیم قاطع بگیرد. شاید پیش از این داوران، توهین‌های معروف را گزارش نمی کردند و همین مسئله باعث تکرار فحاشی‌های او شده است. اگر کمیته انضیاطی برخورد نکند دیگر بازی‌های پیکان را داوری نخواهم کرد. وقتی معروف به من توهین کند انگار به همه داوران توهین کرده است. امیدوارم این بار محرومیت خوبی برای او در نظر بگیرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مربی پیکان با من تماس گرفت و به خاطر توهین‌های معروف از من عذرخواهی کرد و گفت که معروف دوشخصیتی است. بازی پیکان و خاتم اردکان هیچ مشکلی به لحاط قضاوت نداشت اما به خاطر این که با معروف مماشات شده او هر روز رفتار بدتری از خود نشان می‌دهد اما باید یک جایی جلو او گرفته شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image