۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶، تیم های پیکان تهران، بانک سرمایه، سایپا تهران، شمس، خاتم اردکان و شهرداری تبریز مقابل حریفان به برتری دست یافتند.

 

پیکان تهران ۳-۰ رعدپدافند کاشان
پیکان سند سقوط رعدپدافند را امضا کرد

در اولین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال پیکان تهران میزبان رعد پدافند کاشان بود. شاگردان عهدی در این رقابت کار سختی نداشتند و در سه ست پیاپی با نتایج ۲۵-۱۷، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۰ موفق به شکست شاگردان فرهاد نفرزاده شدند. با این شکست سقوط رعد پدافند به دست یک قطعی شد.

ساری ۲۱ ۲-۳ سایپا تهران
پیروزی دشوار نارنجی پوشان برابر بحران زده های ساروی

سالن رسول حسینی میزبان این رقابت بدون تماشاگر بود. ساری ۲۱ بحران زده بازی درخشانی را از خود به جای گذاشت و سایپایی‌ها رو به چالش کشید اما این شاگردان شعبان خمسه بودند که فاتح این رقابت ۵ سته شدند.

شمس ۳-۱ هاوش گنبد
بازگشت باشکوه کاپیتان شریفی به ترکیب شمس

نوجوانان شمس که در نبود کاپیتان خود در هفته های اخیر خوب نتیجه نمی‌گرفتند، با بازگشت مرتضی شریفی پس از هفته ها طمع برد را چشیدند تا شانس خوبی برای حضور در پلی آف داشته باشند. هاوشی‌ها با این شکست جایگاه هشتمی خود را دو دستی تقدیم شاگردان وکیلی کردند تا کارشان برای صعود به پلی آف بیش از پیش مشکل تر شود.

شهرداری تبریز ۳-۱ شهرداری ارومیه
درنا ها به اندازه کافی سر سخت نبودند

در یکی از حساس ترین دیدار های هفته دو تیم شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه به مصاف یک دیگر رفتند. شهرداری تبریز که از حمایت هوادارانش بهره می‌برد بازی را طوفانی آغاز کرد و ۲ ست نخست را از آن خود کرد. در ست سوم هم این شهرداری تبریز بود که کنترل بازی را در دست داشت و اختلاف ۵ امتیازی با هم نام ارومیه ای ایجاد کردند. اما این شاگردان ساسان خداپرست بودند که به خودشان آمدند و با نمایشی خیره کنند اختلاف امتیاز را جبران کرده و این ست را به نام خود ثبت کردند. در ست چهارم سناریو ست سوم تکرار شد با این تفاوت که شهرداری ارومیه نتوانست به بازی برگردد تا این شاگردان عادل بناکار باشند که پیروز دربی اذری ها لقب بگیرند.

شهرداری ورامین ۲-۳ خاتم اردکان
اردکانی ها بازهم شگفتی ساز شدند

پس از پیروزی فوق العاده مقابل شهرداری تبریز، این بار نوبت ورامینی ها بود که مقهور نمایش دلپذیر شاگردان عباسعلی میرحسینی شوند. شاگردان ترکاشوند که از حمایت هواداران پرشور ورامینی بهره می‌برند، نتوانستند حریف خاتم اردکانی ها شوند و در یک ماراتن سنگین والیبال که ۱۵۵ دقیقه به طول انجامید، مغلوب شاگردان میر حسینی شدند تا نهمین باخت فصل خود را تجربه کنند.

کاله آمل ۱-۳ بانک سرمایه
رویای امیدها بر باد رفت

سالن پیامبر اعظم میزبان حساس ترین دیدار این هفته لیگ برتر والیبال بود. در روزی که بیش از ۳ هزار هوادار آملی برای تشویق کاله ای ها به سالن آمدند، این ملی پوشان سرمایه بودند که مقابل دیدگان کولاکوویچ نمایشی دلپذیر داشته و از این دیدار خارج از خانه دست پر خارج شدند. در طرف مقابل شاگردان جوان بهروز عطایی نمایش قابل قبولی داشتند و ضمن ارائه بازی خوب، یک ست از این دیدار را به نام خود ثبت کردند. تا بازنده سربلند لقب گیرند.

نویسنده: حامد سلیمیان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image