۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، هفته هجدهم لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶ با پیروزی تیم های سایپا تهران، خاتم اردکان، شهرداری ورامین، پیکان تهران، بانک سرمایه و کاله آمل همراه بود.

»» تحلیل رقابت های این هفته لیگ برتر والیبال را در زیر می‌خوانید:

سایپا ۳-۰ شمس
نوجوانان در نبود کاپیتان کاری از پیش نبردند

نوجوانان شمس که این روز ها مرتضی شریفی را به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب خود ندارند برابر سایپا حرفی برای گفتن نداشتند و در سه ست پیاپی با نتایج ۱۴-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۲-۲۵ مغلوب نارنجی پوشان پایتخت شدند.

خاتم اردکان ۳-۰ شهرداری تبریز
پیروزی فوق العاده اردکانی ها مقابل دیدگان کولاکوویچ

پس از شکست خانگی مقابل کاله آمل خوش بین ترین هواداران خاتم هم پیش بینی برد قاطع ۳ بر ۰ برابر تبریز پر مهره را نداشتند. حضور کولاکوویچ در سالن باعث انگیزه مضاعف اردکانی ها شد تا آن ها تنها شگفتی ساز هفته لقب بگیرند.

رعد پدافند کاشان ۲-۳ شهرداری ورامین
پیروزی بازیکنان شهرداری ورامین برابر سرمربی اسبقشان

پس از جدایی فرهاد نفرزاده از شهرداری ورامین و پیوستن محمد ترکاشوند به کادر فنی حق به حق دار رسید تا بازیکنان ۲ تیم با سرمربی های دلخواهشان کار کنند. در دیداری که ۵ ست به طول انجامید شاگردان محمد ترکاشوند بودند که در برابر فرهاد نفرزاده به پیروزی رسیدند و برد ارزشمندی به کارنامه خود اضافه کردند.

ساری ۲۱ ۰-۳ پیکان تهران
پیکان در نوار پیروزی

شکست نوجوانان شمس سبب شد پیکانی ها از بحران خارج شوند و با انگیزه ای مضاعف به مصاف ساری ۲۱ بروند. پیکان در این رقابت کار مشکلی نداشت و در سه ست پیاپی ساری ۲۱ بحران زده را شکست داد تا به ثبات برسد.

شهرداری ارومیه ۲-۳ کاله امل
حضور هواداران هم از شکست ارومیه جلوگیری نکرد

در دیداری که بیش از ۳ هزار نفر از هواداران ارومیه برای تشویق تیم محبوبشان به سالن غدیر ارومیه آمدند ،این امیدهای کاله بودند که پیروز این ماراتن نفسگیر شدند. ارومیه طوفانی شروع کرد و دو ست نخست را از آن خود کرد اما تعویض های فوق العاده بهروز عطایی بود که ورق را برگرداند. کاله در سه ست دیگر متفاوت ظاهر شد و برنده حساس ترین دیدار هفته لقب گرفت.

بانک سرمایه ۳-۰ هاوش گنبد
آنالیز دقیق سرمایه از گنبدی ها

عملکرد فوق العاده گنبدی ها در هفته های اخیر سبب تحسین همگان از یکی از قطب های والیبال ایران شد. اما آنالیزورهای سرمایه ای ها هم بی کار ننشسته بودند و نقاط ضعف گنبدی هارا به خوبی به کادر فنی انتقال داده بودند. بدین ترتیب هاوشی ها نتوانستند عملکرد خوب خودشان را در برابر سرمایه نیز ادامه دهند و در سه ست پیاپی مغلوب ملی پوشان نامی سرمایه شدند.

نویسنده: حامد سلیمیان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image