۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در هفته هفدهم سری مسابقات لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶، تیم های بانک سرمایه، کاله آمل، شهرداری تبریز، شهرداری ورامین، پیکان تهران و سایپا تهران همراه بود.

»» تحلیل رقابت های این هفته لیگ برتر را در زیر مشاهده می‌کنید:

بانک سرمایه ۳-۰ شهرداری ارومیه

موتور ارومیه دیر روشن شد

شهرداری ارومیه که هفته هاست رنگ پیروزی را ندیده بود، برابر سرمایه داران نیز حرفی برای گفتن نداشت. ارومیه دو ست ابتدایی را خیلی بد شروع کرد. آن ها در ست سوم عملکرد قابل قبولی داشتند اما حریف ملی پوشان بانک سرمایه نشدند و بدین ترتیب باخت دیگری به کارنامه ان ها افزوده شد.

خاتم اردکان ۱-۳ کاله آمل

امید های توقف ناپذیر

در یکی از زیباترین دیدار های این هفته شاگردان عباسعلی میرحسینی میزبان کاله ای ها بودند در این بازی پای و پای این امید های آینده والیبال بودند که با شور جوانی برنده ی این رقابت حساس بودند.

از نکات دلخراش این دیدار می‌توان به مصدومیت رضا عابدینی سرعتی زن خوب کاله اشاره کرد.

شهرداری تبریز ۳-۰ رعد پدافند کاشان

پرشورها پا پس نمی‌کشند

سالن شهید اقدمی میزبان رقابتی بود که در آن شهرداری تبریز به راحتی و در سه ست پیاپی موفق به شکست دکتر نفرزاده در رعد پدافند شدند. بدین ترتیب شهرداری تبریز همچنان سایه به سایه ی سرمایه حرکت می‌کند.

شهرداری ورامین ۳-۲ ساری ۲۱

ساری ۲۱ فراتر از انتظار

در دیداری که برد راحتی برای ورامین پیشبینی می شد ساری ۲۱ خوب و جنگنده ظاهر شد و تا لحظه آخر پرتلاش بودند. اما در نهایت شهرداری ورامین بود که با حمایت تماشاگران فوق العاده اش به برتری در این دیدار خانگی دست یافت.

شمس ۰-۳ پیکان تهران

پیکان در حضور کولاکوویچ استارت زد

پس از ۳ هفته ناکامی پیکان با سرمربیگری عهدی به پیروزی ارزشمند مقابل نوجوانان با انگیزه شمس رسید و اوضاع خود در جدول را کمی سامان داد.

از نکات خوب این دیدار حضور کولاکوویچ در خانه والیبال بود که سبب شد نوجوان های شایسته ایران توانایی‌های خود را به خوبی به سرمربی تیم ملی نشان دهند.

هاوش گنبد ۲-۳ سایپا تهران

سایپا برنده ماراتن والیبال

سالن المپیک گنبد شاهد دیدار تماشایی دو تیم هاوش گنبد و سایپا بود. گنبدی ها که از حمایت هوادارانش بهره می برد بازی را طوفانی آغاز کرد و ست نخست را از آن خود کرد. تجربه بالای نارنجی پوشان پایتخت سبب شد کار به این راحتی ها به سود گنبد نشود و ۲ تیم پشت سر هم از یکدیگر ست می‌گرفتند. درنهایت سایپایی‌ها با درخشش مجتبی شبان و توپگیری های فوق العاده حیدری در این دیدار جذاب به برتری رسید.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image