۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶ با پیروزی تیم های هاوش گنبد، سایپا تهران، شهرداری تبریز، شهرداری ورامین، کاله آمل و خاتم اردکان همراه بود.

پیکان تهران ۲-۳ هاوش گنبد

بومی‌های گنبد بازهم شگفتی ساز شدند/ پیکان استارت نزد

خانه والیبال تهران شاهد شکست دیگر شاگردان اکبری بود.پیکان  که حال و روز خوشی ندارد بیش از پیش دچار مشکل عدم موفقیت در حمله شده است.پوریا یلی که تا کنون موفق ترین حملات را داشته است عملکرد پایین ۴۰% موفقیت داشته که می توان این عملکرد ضعیف را به کل تیم تعمیم داد.البته از نمایش دلپذیر بازیکنان بومی هاوش گنبد باید تقدیر شود.کسب دو پیروزی متوالی در برابر تیم های قدرتمند  سبب شد به خاطر بیاوریم که چرا گنبد را مهد والیبال دانسته اند.حال آنها رویا پردازی جدیدی را شروع کرده اند و به صعود به پلی آف فکر میکنند.

ساری۲۱ ۰-۳ شهرداری تبریز

سایه تبریزی ها پشت سر سرمایه داران

همانطور که از قبل پیش بینی میشد ساری ۲۱ در برابر شهرداری تبریز حرفی برای گفتن نداشت.شهرداری تبریز با این پیروزی خارج از خانه ۱۳ برده شد و در یک قدمی بانک سرمایه قرار گرفت تا بازی رو در روی دو تیم به مراتب حساس تر شود.

 

شمس ۱-۳ شهرداری ورامین

نوجوانان نتوانستند امتیازی بگیرند

شمس که همیشه در سالن فدراسیون والیبال خطرناک ظاهر میشد این‌بار هم توانست بازی زیبا و خارق العاده ای به نمایش بگذارد اما سهم آنها از این بازی تنها یک ست بود. نکته جالب این دیدار پیروزی تیم ها با حداقل اختلاف امتیاز در هر ست بود.

 

شهرداری ارومیه ۱-۳ خاتم اردکان

ارومیه باز هم باخت

هواداران پرشور ارومیه ای که از تیم خود ناامید شده اند دیگر مثل سابق به سالن نمی آیند ارومیه که این فصل نوسان زیادی داشته است بازهم در دیدار خانگی دیگر شکست خورد تا اوضاع این تیم از قبل بدتر شود.

قهر هوادارن با ارومیه دردی از این تیم دوا نخواهد کرددر حالی که فقط کار حریفان را در پیروزی در مقابل آنها راحتتر میکند.

کاله مازندران ۳-۰ رعد پدافند کاشان

کار راحت امیدها مقابل همتایان سرباز

جوانان بهروز عطایی جایگاه خود را تثبیت کردند.برخلاف پیش بینی ها بازی یک طرفه ای را شاهد بودیم.کاله که از حمایت همه جانبه هوادارانش بهره مند بود به راحتی و در سه ست متوالی رعد پدافند را شکست داد تا جایگاه خود در رده پنجم را مستحکم تر کند.

 

سایپا تهران ۳-۱ بانک سرمایه

دومین شکست در کارنامه مصطفی کارخانه

در حساس ترین بازی هفته شاگردان شعبان خمسه بودند که گوی سبقت را از سرمایه داران گرفتند و سه امتیاز حساس این دیدار را به حساب خود واریز کردند.توپ گیری های فوق العاده مصطفی حیدری بازی درخشان حاجی پور و تعویض های به موقع شعبان خمسه ، سبب شد که سرمایه دومین شکست خود را تجربه کند و رقابت در صدر جدول حساس تر شود.

نویسنده: حامد سلیمیان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image