۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، نوید مشجری افزود: ایگور کولاکوویچ اشراف کاملی بر عملکرد بازیکنان لیگ برتر والیبال ایران در ۱۵ هفته این رقابت ها دارد، زیرا اطلاعات و فیلم این بازی هر هفته برایش ارسال شده است.

آنالیزور تیم ملی والیبال با بیان اینکه تمامی بازی های لیگ برتر والیبال از سوی آنالیزورهای تیم های لیگ برتری فیلم برداری می شود، گفت: گزارش آنالیز هر مسابقه و فیلم بازی ها برای سرمربی تیم ملی در پایان هر هفته ارسال می شود و جا دارد از آنالیزورهای تیم های لیگ برتری برای همکاری در این زمینه تشکر و قدردانی کنم.

وی با بیان اینکه این اطلاعات در قالب دو آیتم عملکرد تیم ها و عملکرد بازیکنان به تفکیک پست های مختلف ارسال شده است، گفت: سرمربی تیم ملی والیبال ایران همه اطلاعات ارسالی را مطالعه و فیلم ها را نیز مشاهده کرده است. از سئوال های سرمربی تیم ملی می توان دریافت که بازی های لیگ برتر و اطلاعات ارسالی را با دقت زیر نظر دارد.

مشجری ادامه داد: اطلاعات هفته شانزدهم لیگ برتر نیز روز پنج شنبه این هفته ارسال می شود، ایگور کولاکوویچ از هفته هفدهم نیز خود نظاره گر برخی دیدارهای لیگ برتر در تهران و شهرستانها خواهد بود. البته آنالیز تیم ها و بازیکنان لیگ برتری همچنان ادامه خواهد داشت و اطلاعات این بازی ها در اختیار سرمربی تیم ملی قرار می گیرد.

آنالیزور تیم ملی والیبال در پاسخ به این پرسش که چه شاخصه هایی در آنالیز بازیکنان مد نظر سرمربی تیم ملی است، گفت: شاخصه های حمله، حمله بعد از توپگیری، حمله بعد از دریافت سرویس، دریافت سرویس، سرویس، دفاع و دفاع منجر به کسب امتیاز از جمله مواردی است که عملکرد بازیکنان لیگ برتری بر اساس آنها آنالیز و برای سرمربی ارسال شده است.

وی تاکید کرد: در مجموع عملکرد بازیکنان لیگ برتری در پست های مختلف والیبال مدنظر است و سرمربی تیم ملی عملکرد تک تک بازیکنان را در پست های مختلف به تفکیک در اختیار دارد.

«ایگور کولاکوویچ» روز یکشنبه ۲۴ دیماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران می شود. نظارت بر دیدارهای لیگ برتر از جمله برنامه های مهم سرمربی تیم ملی در ایران است که روز یکشنبه در خانه والیبال نظاره گر دو دیدار تهران خواهد بود. همچنین سفر به دیگر شهرها و نظارت بر عملکرد تیم های لیگ برتری از دیگر برنامه های کولاکوویچ در این زمینه است.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image