۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶ امروز (چهارشنبه) با برگزاری ۵ دیدار برگزار خواهد شد.

»» پیش بازی این دیدارها را در زیر می‌خوانید:

بانک سرمایه – خاتم اردکان (ساعت ۱۵)
تثبیت صدرنشینی یا امیدواری برای پلی آف؟

سرمایه ای که پس از شکست مقابل شهرداری ورامین با پیروزی های مقتدرانه در ۲ هفته اخیر از روحیه بالایی برخوردارند به دنبال پیروزی در این دیدار خانگی و تثبیت صدر نشینی هستند؛ اما از سوی دیگر شاگردان عباسعلی میرحسینی در خاتم اردکان به شدت به پیروزی در این دیدار نیازمندند تا گام بلندی برای صعود به پلی آف بردارند.

ساری۲۱ – کاله آمل ( لغو شد)
کاله و چالش فتح دربی

سیاست های خوب باشگاه کاله مبنی بر جوان گرایی کم کم ثمره خود را داده و امروز شاهد جایگاه خوب کاله در جدول هستیم اما شاگردان جوان بهروز عطایی در دربی های مازندران عملکرد خوبی نداشتند و در اکثر بازی ها شکست خوردند. شاید حال روز بد ساری ۲۱ و این رفت و آمد های متوالی فرصتی مناسب برای کاله جهت پیروزی در دربی مازندران و حفظ جایگاه پنجمی در لیگ است.

رعد کاشان – شهرداری ارومیه (ساعت ۱۶)
رعد و برق ارومیه را می‌گیرد؟

پس از اضافه شدن فرهاد نفرزاده به رعد پدافند شاهد بازی‌های بهتری از این تیم قعر جدولی هستیم. بازی نسبتا آبرومندانه مقابل بانک سرمایه صدرنشین و گرفتن امتیاز از اردکان نشان از بهبود وضعیت این تیم دارد. در حالی که شهرداری ارومیه در این هفته ها عملکرد پر نوسانی داشته است، شاید پیروزی رعد پدافند خیلی هم دور از ذهن نباشد.

 

شهرداری تبریز – شمس (ساعت ۱۶)
آیا شگفتی دیگری در راه است؟

شهرداری تبریز در این فصل رقابت‌های لیگ برتر از مدعیان بوده و بازی های خوبی به نمایش گذاشته است و تاکنون در تعقیب بانک سرمایه صدرنشین در رده دوم لیگ قرار دارد. اما در نیم فصل دوم آسیب پذیر نشان داده و شاگردان نوجوان محمد وکیلی در تیم شمس که تیم خطرناکی نشان دادند امیدوار به خلق شگفتی دیگری هستند‌.

هاوش گنبد – شهرداری ورامین (ساعت ۱۷:۳۰)
گنبد بحران زده در برابر ورامین آماده

چند سالی هست که گنبد مهد عاشقان والیبال از حضور نماینده‌ای شایسته و درخور شأن این شهر والیبال خیز محروم بوده، امسال هم حال خوشی در لیگ ندارد و با جان گرفتن رعد پدافند خطر بیش از پیش آن ها را تهدید می‌کند. در نقطه مقابل، تیمِ امروزها آماده یِ شهرداری ورامین قرار دارد که با باز گشت محمد ترکاشوند و احسن الله شیرکوند به ورامین قدرتی باور نکردنی گرفته است. شکست دادن بانک سرمایه و سایپا و بازی نزدیک با پیکان نشان از قدرت این تیم دارد و به نظر نمی‌رسد در برابر هاوش گنبد کار سختی در پیش داشته باشد‌.

سایپا تهران – پیکان تهران (ساعت ۱۷:۳۰)
دربی خوروسازان؛ چالشی برای جایگاه سومی

حساس ترین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال بین ۲ تیم خوب و ریشه دار سایپا و پیکان در حالی از ساعت ۱۷:۳۰ در خانه والیبال برگزار خواهد شد که هر ۲ تیم با شکست پا به این میدان خواهند گذاشت. پیکان با پیروزی در مقابل سایپا همچنان در تعقیب سرمایه و شهرداری تبریز باقی مانده و چشم به اتفاقات دیدار تبریز و شمس می‌دوزد که شاید جایگاه دومی را پس بگیرد؛ اما سایپا با برد مقابل پیکان می‌تواند جایگاه این تیم را در رتبه سوم بگیرد‌.

نویسنده: حامد سلیمیان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image