۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، کی ون دیک ، بازیکن ۲۱۵ سانتیمتر و هلندی تیم والیبال پیکان درمورد پیروزی تیمش برابر شهرداری ورامین، اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را برابر شهرداری ورامین انجام دادیم. هر دو تیم عملکرد قابل قبولی داشتند. به نظرم ما بازی را با سرویس‌های بهتری که زدیم خوب شروع کردیم، ولی با این وجود حریف فوق‌العاده‌ به بازی برگشت و کار را به ست پنجم کشاند. برخی اشتباه‌های فردی در دریافت توپ‌های اول کار را کمی سخت کرد، اما در نهایت از کسب این برد برابر تیم خوب ورامین خوشحالم.

پشت خط زن بلند قامت تیم پیکان درباره حضورش در ایران و بازی در لیگ برتر، ادامه داد: من از حضورم در ایران بسیار راضی هستم. برای خود من هم بازی در لیگ ایران و زندگی در این کشور تجربه بسیار خوبی است. باشگاه پیکان سازماندهی خیلی خوبی دارد و از مدیریت قوی برخوردار است. بازیکن تیم نیز در سطح بالایی قرار دارند و تمریناتمان هم عالی پیش می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: پیش از آمدن به ایران برخی از بازیکنان تیم‌ ‌ملی والیبال را می شناختم و دوستانی هم از بازیکنان باشگاه بانک سرمایه دارم. پیش از آمدنم به پیکان می‌دانستم که لیگ والیبال ایران رقابتی است که به صورت فشرده و در مدت زمان کمی برگزار می‌شود. همین انگیزه‌ام برای بازی در لیگ برتر ایران را افزایش داد. امیدوارم که با افزایش هماهنگی‌ام با سعید معروف بتوانم موثرتر برای پیکان بازی کنم.

کی ون دیک در پایان از شرایط زندگی در تهران نیز ابراز رضایت کرد و گفت‌: ایرانیان بسیار مهمان نواز هستند و دوستانم در این جا همیشه به من توجه می‌کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image