۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، محمدرضا داورزنی در پایان مجمع فدراسیون والیبال و پایان ۱۱ سال ریاست خود بر این فدراسیون به خبرنگاران،گفت: از باشگاه‌ها، بازیکنان، پیشکسوتان، اصحاب رسانه و همه کسانی که در این چند سال زحمت کشیدند و برای استعدادیابی والیبال ظرفیت ‌سازی کردند، تشکر می‌کنم. والیبال یک ورزش گلخانه ‌ای نیست که بازیکنان آن فقط تنها از میان شمار اندکی ورزشکار به عنوان بازیکنان تیم ملی انتخاب شوند.

وی افزود: مطمئنم برنامه ‌هایی که برای سال‌ های ۲۰۲۰ و المپیک ۲۰۲۴ تنظیم شده است با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد. به ضیایی نیز به خاطر انتخاب شدن به ریاست فدراسیون والیبال تبریک می‌ گویم و مطمئن هستم که به اهداف ترسیم شده ما دست خواهد یافت.

معاون توسعه ورزش حرفه ‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ضمن حمایت از والیبال گفت: انتظارات مردم از والیبال به شدت بالا رفته است و با توجه به قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر جهان، تبدیل شدن والیبال به ورزش نخست کشور را در برنامه‌ های خود داریم.

رئیس پیشین فدراسیون والیبال گفت: من از رهبر معظم انقلاب و رئیس‌ جمهوری که با پیام ‌های خود بعد از کسب موفقیت ها ما را دلگرم کردند، تشکر ویژه دارم، در وزارت ورزش حامی جدی همه رشته‌ های ورزشی به ویژه والیبال خواهم بود، چون والیبال برای من حساسیت خاصی دارد.

وی در مورد دیدار با وزیر ورزش عراق گفت: امروز عصر جلسه‌ ای با حضور ایشان برگزار خواهد شد و من نیز به این جلسه دعوت شده‌ام.

داورزنی درمورد غیبت بهنام محمودی یکی از نامزدهای انتخابات که در آخرین روز اجازه حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال را بدست آورد گفت: امیدوار بودم که محمودی را در مجمع ببینم که این امر میسر نشد. فرضیه مهندسی انتخابات و اینکه وزارت ورزش کاری کرده است که او در مجمع رای نیاورد، حرف ناشایستی است و در حکم نوعی توهین به اعضای مجمع است. / ایرنا


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image