۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) به عنوان بهترین فدراسیون ورزشی سال ۲۰۱۷ از سوی موسسه بین‌المللی جوایز ورزشی (ISA) معرفی شد.

فدراسیون جهانی والیبال این عنوان را به دلیل اجرای کمپین «والیبال راه من» است و برگزاری شایسته سه رویداد مهم والیبال شامل بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو، مرحله نهایی رقابت های لیگ جهانی ۲۰۱۷ و والیبال ساحلی قهرمانی جهان ۲۰۱۷ دریافت کرد.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال با ابراز خرسندی از دریافت این جایزه، تصریح کرد: کسب عنوان بهترین فدراسیون ورزشی سال ۲۰۱۷ افتخار بزرگی برای والیبال است، چرا که این جایزه با رای اعضای اتاق بازرگانی بین‌المللی ورزشی (ISCC) و نمایندگان کنفرانس بین‌المللی کنفدراسیون های ورزشی (ISC) به فدراسیون برتر سال اهدا می‌شود.

دکتر آرای گراسا تصریح کرد: فدراسیون جهانی والیبال به راهش برای توسعه این رشته ورزشی در بازی های المپیک و سایر رویدادهای جهانی ادامه می دهد.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا افراد را در هر سنی و هر نژادی را به والیبال ترغیب کنیم و با والیبال ساحلی و سالنی با همه جهان ارتباط برقرار کنیم تا مردم ورزش صلح مدارانه و زیبایی را تجربه کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image