۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از وانانیوز  ، پیمان اکبری در گفت‌وگویی درمورد شرایط تیم والیبال پیکان در آستانه شروع دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: ما تمرینات خود را از روز یک‌‌شنبه شروع کردیم؛ البته در این مدت برخی از بازیکنان ما درگیر سفر به امارات و گرفتن ویزای آمریکا برای حضور احتمالی در ترکیب تیم ملی بودند. بازیکنان خارجی‌مان هم به دلیل بارش برف سنگین در اروپا با کنسلی پرواز روبرو شدند و کمی با تاخیر به جمع ما اضافه شدند.

وی ادامه داد: به هر حال صبح امروز با حضور تمام نفرات تمرین کردیم و سیمون آخرین بازیکنی بود که به جمع ما اضافه شد. با توجه به شرایطی که داریم باید در دور برگشت لیگ برتر اشتباهات خود را به حداقل برسانیم و روند خوب‌مان در ۸ هفته گذشته لیگ برتر را ادامه دهیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان درخصوص آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، تصریح کرد: پیش از این مطرح شده بود که من گفته‌ام این آرا مصلحتی است، در حالی که منظورم این نبود. به نظر من کمیته انضباطی در پرونده‌های مختلف مستندات را بررسی می‌کند و سپس هرطوری که صلاح باشد بهترین تصمیم را می‌گیرد. من، شاگردانم و باشگاهم همیشه به آرای کمیته انضباطی احترام می‌گذاریم. در هفته گذشته محرومیت‌مان را هم کشیدیم و در بازی برابر کاله من و سعید معروف غایب بودیم.

اکبری گفت: آقایان در کمیته انضباطی همیشه با توجه به مستندات تصمیم‌گیری می‌کنند. در سابقه من هیچگاه اعتراض به کمیته انضباطی دیده نمی‌شود، چون می‌دانم آنها صلاح والیبال را می‌خواهند و همیشه بهترین تصمیم‌ها را می‌گیرند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image