۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایسنا رضا صفایی درباره نیم فصل اول لیگ برتر اظهار کرد: سطح رقابت‌ها در مجموع خوب بود و اگر برخی تیم‌ها ازجمله سارویه با مشکل مالی مواجه نمی‌شدند، شرایط بهتر هم می‌شد. جوان‌های خوبی امسال چهره شده‌اند که بدون شک در آینده از آنها بیشتر خواهیم شنید.

صفایی که در تیم منتخب نیم فصل انتخاب شده، از پیشنهادهایش برای ادامه لیگ خبر داد و افزود: از تیم‌های کاله، اردکان و گنبد پیشنهاد دارم و به احتمال زیاد در نیم فصل دوم برای یکی از این تیم‌ها توپ خواهم زد و سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم.
این والیبالیست لرستانی در پاسخ به این پرسش که مسئولان تیم سارویه با جدایی‌اش موافقت می‌کنند؟ گفت: طبق آیین‌نامه سازمان لیگ هر تیم تا پایان نیم فصل نخست باید ۵۵ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کند که من خیلی کمتر از آن را گرفته‌ام و با این شرایط بازیکن آزاد هستم. سارویه تیم خوبی است و از بازیکنان و کادرفنی خوبی برخوردار بوده و تماشاگرانش بدون اغراق از بهترین‌های ایران هستند.
صفایی با بیان اینکه به حضور در تیم ملی فکر می‌کنم، افزود: هر وقت فرصت حضور در تیم ملی به من داده شود، به‌عنوان یک سرباز آماده هستم و امیدوارم کادرفنی بازی‌های لیگ را رصد کنند و شایسته‌ها به اردوی تیم ملی دعوت شوند تا انگیزه‌ی جوانان بیشتر شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image