۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست درباره نشست هیات رئیسه سازمان لیگ گفت: این نشست با حضور داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال برگزار شد و مباحث زیادی درباره حاشیه های دیدار شهر ارومیه در هفته دهم لیگ برتر والیبال شد.
دبیرکل فدراسیون والیبال تصریح کرد: حاشیه های بوجود آمده در دیدار شهرداری ارومیه و پیکان در دو محور در این نشست بررسی شد که یکی دلایل بروز چنین اتفاقاتی است. بر اساس قوانین و مقررات والیبال و آئین نامه سازمان لیگ، ناظر و داوران این دیدار می توانستند قبل از ست پنجم این مسابقات را قطع کنند اما این کار انجام نشده است.
وی تاکید کرد: در قصور و اشتباهات نمایندگان فدراسیون والیبال در این مسابقه شکی نیست و سرپرست سازمان لیگ و رئیس کمیته داوری فدراسیون والیبال نیز که در این نشست حضور داشتند، بر این موضوع با اعضای جلسه توافق داشتند.
افشاردوست ادامه داد: اتفاقات ست پنجم این مسابقه نیز دیگر محور مورد بررسی در این نشست بود و شرکت کنندگان نظرات متفاوتی در این باره داشتند. دوستان ما در هیات والیبال استان آذربایجان غربی در مورد نتیجه اعلام شده از سوی کمیته انضباطی مشکلی ندارند و اما حساسیت آنان درباره دلایل بروز چنین حاشیه هایی است.
وی با یادآوری اینکه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بر اساس گزارش ناظر و داوران یک مسابقه آرای خود را صادر می کند، گفت: بر همین اساس قرار شد باشگاه شهرداری ارومیه درخواست تجدید نظر بزند و در کمیته تجدید نظر و استیناف که با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود، درخواست این باشگاه بررسی شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image