۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، امیر خوش خبر در خصوص این که گفته می شود قرار است وی به عنوان سرپرست فدراسیون بسکتبال انتخاب شود، اظهار داشت: این خبر شایعه است، چون تا الان درباره این موضوع صحبتی با من نشده است. من کارمند وزارت ورزش هستم و اگر به من بگویند از فردا در جای دیگر فعالیت کنم باید تمکین کنم.

وی ادامه داد: اگر کارمند وزارت ورزش نبودم به فدراسیون بسکتبال می‌رفتم و در این رشته فعالیت می‌کردم. چون رشته ورزشی من بسکتبال است و علاقه زیادی به آن دارم. طبیعی است که فعالیت در پست‌های مدیریتی فدراسیون بسکتبال می‌تواند یکی از انگیزه‌های من باشد اما همان طور که گفتم تا الان صحبتی در این زمینه با من نشده است. ضمن این که تصمیمی برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون بسکتبال ندارم.

خوش خبر در مورد این که عملکرد محمود مشحون را در فدراسیون بسکتبال چگونه ارزیابی می‌کند، گفت: مشحون علی‌رغم این که کارهای مثبت زیادی که در بسکتبال ایران انجام دادند و مقام‌های خوبی در این مدت کسب شد اما هر مدیریتی یک دوره‌ای دارد و فدراسیون بسکتبال به یک روح تازه‌ای نیاز دارد. چون مدتی بود که روند موفقیت‌های بسکتبال دچار وقفه شده بود.

سرپرست تیم ملی والیبال در مورد زمان بازگشت کولاکوویچ به ایران گفت: کولاکوویچ بعد از تعطیلات ژانویه به ایران می‌آید تا بازی‌های دور برگشت و همین طور پلی‌آف لیگ برتر والیبال را از نزدیک تماشا کند.

وی در خصوص لیست جدید تیم ملی والیبال اظهار داشت: با توجه به این که در لیگ جهانی سال آینده باید به آمریکا برویم اقدامات لازم برای ویزای تعداد زیادی از بازیکنان را آغاز کرده‌ایم. پروسه اخذ ویزای آمریکا زمان‌بر است و از یک ماه پیش این اقدامات را آغاز کرده ایم و با توجه به لیست ۴۱ نفره‌ای که از کولاکوویچ گرفته بودیم به دنبال اخذ ویزای این بازیکنان هستیم اما این تعداد فقط برای سفر یه آمریکا است و بازیکنان که بتوانند عملکرد خوبی در لیگ داشته باشند به طور حتم به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

سرپرست تیم ملی والیبال درباره انتقاد برخی مربیان از عدم حضور کولاکوویچ در ایران برای تماشای مسابقات لیگ، اظهار داشت: کولاکوویچ فیلم مسابقات لیگ را تماشا می‌کند. ما فیلم مسابقات و همین طور آنالیز مسابقات را برای او ارسال کرده‌ایم اما حضورش در ایران و تماشای مسابقات از نزدیک، خیلی بهتر است.

خوش خبر در مورد این که آیا همه بازیکنان باتجربه تیم ملی والیبال در لیست جدید کولاکوویچ حضور دارند، خاطرنشان کرد: هیچ بازیکن باتجربه‌ای از لیست کولاکوویچ حذف نخواهد شد و همه این بازیکنان به علاوه بازیکنان جوان به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. / میزان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image