۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، احسن الله شیرکوند در خصوص پیروزی شهرداری ورامین مقابل رعد پدافند کاشان گفت: معمولا تیم‌هایی که در ورامین مقابل ما قرار می‌گیرند٬ بازی کردن برایشان سخت است، اما متاسفانه ما بازی با شمس را واگذار کردیم و این باخت یک اتفاق بود. دلیلش هم دست کم گرفتن تیم‌های جوان بود.خداروشکر طی ۱۰ روز گذشته خیلی خوب تمرین کردیم. باخت ورامین مقابل شمس برای بچه‌ها درسی شده بود که دیگر تیم‌های جوان‌تر را دست کم نگیرند، بنابراین در این بازی محکم ظاهر شدیم و به پیروزی ۳ امتیازی رسیدیم.

وی در خصوص شرایط امسال نماینده ورامین در لیگ برتر توضیح داد: شرایط تیم ما امسال خیلی خوب است. چون والیبال ورزش اول شهرستان ورامین است٬ بنابراین همه مسئولین ما روی این ورزش اتحاد دارند و همیشه کمک حال ما بودند. اگر هم مشکلاتی هست٬ دلیل آن کم کاری کسی نیست. تنها دلیلش اوضاع بد اقتصادی کشور است وگرنه مسئولین شهر همیشه به ما لطف داشتند.

شیرکوند در خصوص بازی هفته آینده مقابل خاتم گفت: قطعاً بازی هفته آینده ما مقابل خاتم اردکان سخت خواهد بود٬ حتی این بازی می‌تواند جایگاه ما را در جدول مشخص کند. برای ما خیلی مهم است که در میان ۳ تیم بالای جدول باقی بمانیم و این جایگاه را تا پایان نیم فصل اول و دوم حفظ کنیم. تلاش می‌کنیم که این اتفاق بیفتد و مسئولان هم کمک می‌کنند که اتحاد و انسجام در تیم ما باقی بماند و ما بتوانیم به اهدافی که در ذهن داریم برسیم.

کاپیتان شهرداری ورامین در خصوص رفع محرومیت خود افزود: کار من درست شده٬ اما یک جلسه باید به اتفاق آقای ضیایی و داورزنی برگزار می‌کردیم که این نشست متاسفانه با سفر آقای داورزنی به AVC تداخل پیدا کرد. انشاءالله در هفته‌های آینده این موضوع هم برطرف خواهد شد.

شیرکوند در پایان صحبت‌های خود اشاره کرد: همیشه گفته‌ام و الان هم می‌گویم که این تیم مال مردم است. اگر انرژی داریم و این مسیر را جلو می‌رویم٬ قطعا انرژی مردم و تماشاچیان روی سکوهاست که به ما منتقل می‌شود. انشاءالله روزی برسد که به یک قطب واقعی والیبال چه از لحاظ زیرساخت و چه تشکیلات زیرساختی برسیم و مردم هم از آن لذت ببرند. / ۳۰۶۰


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image