۰
۱

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایسنا، بهزاد محمودی پس از باخت سه بر صفر تیمش برابر پیکان در هفته هفتم لیگ برتر در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به این سوال که هدف‌شان از حضور در لیگ با توجه به مشکلات عدیده تیم‌شان چیست، گفت: ما در ابتدای فصل تیمی را بستیم که بتوانیم به جمع ۸ تیم مرحله پلی‌آف راه پیدا کنیم. ۴۸ ساعت قبل از آغاز اولین دیدار شهرداری از حمایت تیم انصراف داد و بخش عظیمی از بازیکنان، تیم را ترک کردند. در این شرایط با مابقی بازیکنان و با تیمی تحت عنوان سارویه وارد لیگ شدیم تا حداقل سهمیه والیبال ساری که پس از ۲۰ سال کسب شده بود، را حفظ کنیم. پس از این اتفاقات مسئولان شهر ساری قول دادند که از تیم حمایت می‌کنند اما تا به اینجا به هیچ کدام از وعده‌هایشان عمل نکردند و تنها با صبر، تلاش و پشتکار بازیکنان است که تیم اداره می‌شود. در طول این مدت من با مسئولان شهری ساری چندین جلسه داشتیم. هفته گذشته نیز می‌خواستم در یک مصاحبه مطبوعاتی شرکت کنم و جدایی‌ام از تیم سارویه را اعلام نمایم اما به احترام بازیکنانم دوباره در تیم ماندنی شدم. در جلسه‌ای که بازیکنان داشتیم، آن‌ها گفتند که می‌خواهند ادامه دهند تا شاید در روزهای آتی مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند. امیدوارم این وعده‌ها توخالی نباشد و نگاهی به جوانان این تیم داشته باشند که هر کدام در برهه‌ای از زمان برای پرچم ایران افتخارآفرینی کردند. در شان یک بازیکن نیست که در سطوح مختلف تیم ملی بازی کرده باشد اما قادر به تامین مایحتاج اولیه زندگی‌اش نباشد.

سرمربی تیم سارویه در مورد دیدار برابر پیکان و باخت برابر این تیم اظهار کرد: بالاخره پیکان به لحاظ تمرکز تیمی و باشگاه‌داری با سارویه قابل قیاس نیست اما به نظرم این بازی می‌توانست در سه ست تمام نشود و احتمال آن بود که بازی به ست پنجم کشیده شود. همگان بازی را دیدند و ناظر بازی نیز ان‌شاءالله خطاها را در گزارش خود آورده باشد که داور در هر ست بالای ۴ خطایی که تنها خودش تصمیم‌گیرنده است را به ضرر تیم ما اعلام کرد. در برخی مواقع بازیکنان پیکان حتی از سعید معروف بهتر پاس دادند و تعجب من آن است که در هیچ کدام از صحنه‌ها داور خطای پنجه دو ضرب را اعلام کرد اما از پاسور ما یک پنجه ساده را خطا می‌گرفت. چنین صحنه‌هایی را به کارشناسان و همچنین وجدان خود داور سپرد.

محمودی ادامه داد: حتما کسی که کارش قضاوت است دوست ندارد به ضرر کسی سوت بزند اما در هر صورت دل ما شکست. من به داور گفتم برخی از خطاهایی که شما نمی‌گیرید احساس می‌کنم قوانین عوض شده باشد. بالاخره ما در شهرستان هستیم و شاید قوانین عوض شده و به دست ما نرسیده است. در کل انتظار آن را داریم که در هر دیدار در شرایط عادلانه با رقیبان‌مان بازی کنیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image