۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایسنا، سعید مصطفی وند با اشاره به مشکل مالی برخی تیم‌های لیگ برتر والیبال تصریح کرد: متأسفانه فدراسیون و سازمان لیگ در این مورد خیلی ضعیف عمل می‌کنند و باید اسپانسری که برای تیم‌داری اعلام آمادگی می‌کند، پشتوانه مالی آن را بررسی کنند.

او ادامه داد: اگر در همان ابتدا جلوی این افراد و تیم‌ها گرفته می‌شد، بدون شک شاهد این مسائل نمی‌بودیم اما الان در هر فصل چند تیم یا منحل می‌شوند یا به بازیکن‌ها پول نمی‌دهند.

مصطفی وند تصریح کرد: در فصل جاری چند تیم با این مشکل مواجه شده و اسپانسرها تغییر کرده و متأسفانه دود آن به چشم اعضای تیم می‌رود.

این والیبالیست لرستانی یادآور شد: هر سال باید دنبال پول قرارداد باشیم، نیم فصل اول سال گذشته به تیم متین صالحین ورامین پیوستم که پول ندادند و در دور برگشت با تیم پیکان قرارداد بستم که ۱۰ ماهه از ورامین به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ام اما ۹ ماهه می‌گویند که پرونده‌ها گم شده است و بر این اساس به سازمان بازرسی شکایت کرده‌ایم، چون فدراسیون به دنبال حق و حقوق بازیکن‌ها نیست و به فکر خودش است.

وی تأکید کرد: متأسفانه الان باب شده، هر کسی ورودی بدهد می‌تواند در لیگ تیمداری کند و این تبلیغی برای آن شخص یا شرکت می‌شود و در این بین یک عده ازجمله بازیکن و مربی بدبخت می‌شوند. شخصی که قرار است با زندگی چند ده نفر بازی کند باید فدراسیون و سازمان لیگ حساسیت بیش‌تری رویش داشته باشند.

مصطفی وند گفت: برخی می‌گویند بقیه تیم‌ها و اسپانسرها که پول نداده‌اند مگر چه برخوردی با آنان شده و همین باعث می‌شود که هر کسی بخواهد وارد عرصه تیم‌داری شود و به همین راحتی معروف خواهد شد و این وسط فقط اعضای تیم ضرر می‌کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image