۱
۱

به گزارش جهان والیبال، رقابت های هفته ششم لیگ برتر با شش دیدار در شهرهای تهران، ارومیه، آمل، کاشان و ساری در حالی پیگیری شد که ارومیه ای‌ها رکورد بالاترین تماشاگر را با ۴۵۰۰ نفر به خود اختصاص دادند. البته هنوز هم گنبدی ها بالاترین رکورد تماشاگر را در طول همه شش هفته (۵۰۰۰ نفر) در اختیار دارند اما صاحب رکورد بیشترین تعداد تماشاگر هفته هم بودن نشان از علاقه بالای ارومیه ای ها به ورزش والیبال دارد. دیدار شهرداری ارومیه برابر بانک سرمایه تیم صدرنشین لیگ برتر ۳-۱ به سود بانکی ها به پایان رسید. سایپا هم در حالی میزبان هاوش گنبد در تهران بود که با ۲۰۰ نفر، کمترین تعداد تماشاگر را به خود اختصاص داد. دومین رکوردی که این دیدار به ثبت رساند زمان یک ساعت و ۴۲ دقیقه ای بازی بود که کمترین میزان را در میان سایر بازی ها داشت. نتیجه این بازی هم سه بر یک به سود تهرانی ها به پایان رسید.

رعد پدافند کاشان هم با بیشترین زمان بازی از تیم شهرداری تبریز میزبانی کرد تا این بازی دو ساعت و شش دقیقه ای سه بر یک به سود تبریزی ها به پایان رسد.

لازم به ذکر است تنها بازی سه بر صفر این هفته بین شهرداری ورامین و سارویه ساری به وقوع پیوست. سارویه ساروی که در این دیدار سه بر صفر از شهرداری ورامین در خانه شکست خورد کمترین مجموع پوئن های هفته را با ۷۲ امتیاز به خود اختصاص داد در حالیکه پیکان تهران در رویارویی با نوجوانان شمس در حالی به پیروزی سه بر یک دست یافتند که با ۹۸ پوئن، بالاترین مجموع امتیازات را به نام خود ثبت کردند./۳۰۶۰


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image