۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از میزان، شهروز همایونفرمنش ، در رابطه با شکست تیمش مقابل تیم شهرداری تبریز از هفته پنجم لیگ برتر والیبال کشور گفت: تبریز یکی از تیم‌‌های باتجربه لیگ برتر است و قبل از همه تیم‌ها تمریناتش را شروع کرده است.

وی ادامه داد: به هرحال بازیکنان تیم شهرداری تبریز از تجربه بالای خود استفاده کردند و هماهنگی بیشتر بین بازیکنان باعث شد تا مقابل ما، پیروز شوند. البته تماشاگران تیم تبریز جو بسیار خوبی در سالن حاکم کرده بودند که این موضوع هم کار ما را بسیار سخت کرده بود.

بازیکن تیم سارویه ساری تصریح کرد: قبلا با تیم‌های دیگر به تبریز آمده بودم و با شرایط سالن و تشویق‌های پرشور تیم شهرداری تبریز آشنایی داشتم، به هرحال تماشاگر برای هر تیمی نعمت است. امیدوارم تمامی مسابقات لیگ برتر والیبال پر از تماشاگر باشد.

همایونفرمنش در رابطه با جدایی از تیم گنبد و حضورش در تیم سارویه، گفت: کمیته انضباطی به درستی در خصوص من و اسماعیل‌پور رای صادر کرد. طبق قانون فدراسیون والیبال اگر تیمی منحل شود بازیکنان آن تیم بازیکن، بازیکن آزاد محسوب می‌شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از طرف من و باشگاه فعلی‌ام فشارهایی صورت گرفت تا جلسه کمیته انضباطی برخلاف عادت، روز چهارشنبه تشکیل جلسه بدهد. به همین علت بازیکنانی که درحال حاضر برای تیم هاوش گنبد بازی‌کنند، قرارداد جدید دارند. البته آن جلسه مختص من و اسماعیل‌پور نبود، در آن جلسه کمیته انضباطی در خصوص تمامی بازیکنان تیم گنبد هم تصمیم‌گیری شد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image