۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از میزان، امیر حسینی در رابطه با پیروزی تیمش مقابل تیم سارویه ساری از هفته پنجم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی کردن مقابل تیم سارویه ساری برای ما خیلی سخت بود، چون تیم جوانی است و بازیکنان این تیم انگیزه بالایی دارند.

وی ادامه داد: با برنامه‌ای که داشتیم به خوبی توانستیم که در ست‌های اول و دوم تیم حریف را شکست دهیم. به هرحال در ست سوم حریف بهتر از ما عمل کرد و شکست خوردیم. اما خدا را شکر در نهایت حریف را شکست دادیم.

کاپیتان تیم شهرداری تبریز درباره اعتراض‌هایی که به نحوه داوری شد تصریح کرد: داوری دیدار با سارویه خوب بود اما در بیشتر از سوت‌هایی که زده شد، داور به ضرر ما تصمیم گرفت. متاسفانه یک سونامی در والیبال شده است که هر توپی به زمین برخورد می‌کند، بازیکنان به راحتی به داور اعتراض می‌کنند.

حسینی افزود: این اتفاقات اجحاف در حق داوری است، داور همانند ما انسان است و ممکن الخطا. به نظرم ما بازیکنان والیبال باید بیشتر احترام داور را داشته باشیم تا داوران هم بتوانند با خونسردی به قضاوت مسابقه بپردازند.

وی در پایان صحبت‌هایش در رابطه با شایعه درگیری سرپرست تیم با آرش کشاورزی، خاطرنشان کرد: چنین چیزی اصلا در تیم والیبال شهرداری تبریز اصلا صحت ندارد. تمامی بازیکنان، کادرفنی و مدیریتی باشگاه اخلاق را شرط اول ورزش حرفه‌ای می‌دانند. به عنوان یک بزرگتر در این تیم، اجازه نمی‌دهم کسی به دیگری بی‌احترامی کند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image