۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از میزان، پیمان اکبری در خصوص این که گفته می‌شد پس از ۳ شکست تیم پیکان در ۳ هفته ابتدایی لیگ برتر والیبال احتمال برکناری وی وجود داشته اظهار داشت: کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند شیطنت می‌کنند اما به طور حتم چیزی به آنها نمی‌رسد.

وی ادامه داد: تنها فشاری که روی ما بود انتظاراتی بود که از خودمان داشتیم. در ۳ هفته ابتدایی لیگ مشکلات زیادی داشتیم و ناهماهنگ بودیم. البته مقابل بانک سرمایه عملکرد بهتری داشتیم. در بازی با سایپا هم به جز یک ست در ۴ ست بعد خوب بازی کردیم. ما بازیکنانی داریم که همه جوره در خدمت تیم هستند و از لحاظ انگیزشی در شرایط خوبی هستند.

سرمربی تیم پیکان در مورد صحبت‌های گزارشگر تلویزیونی بازی پیکان و سایپا که گفته بود سن واقعی یلی بیشتر از سن شناسنامه‌ای او است، تصریح کرد: سن یلی واقعی است و تمام مدارک او نشان می‌دهد که صغر سنی ندارد.

اکبری در خصوص نیمکت‌نشینی نظری افشار اظهار داشت: هیچ وقت اعتقادم نسبت به نظری افشار کم نشده اما با توجه به این که او چندین ماه در اردوی تیم ملی بوده دچار خستگی شده بود اما خوشبختانه در حال بازگشت به شرایط ایده‌آلش است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا کولاکوویچ برای تماشای لیگ در ایران حضور ندارد، گفت: کولاکوویچ تا الان همه مسابقات لیگ برتر را تماشا و رصد می‌کند. فکر کنم پیش از پلی‌آف به ایران بیاید و ممکن است ۲ بار به ایران سفر کند.

اکبری در پایان درباره این که قرار است چقدر در تیم ملی تغییرات صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: کولاکوویچ به بازیکنانی که در لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشد نگاه ویژه‌ای خواهد داشت و هر بازیکنی که برای تیم ملی مفید باشد دعوت خواهد شود. ضمن این که برای بازیکنان جوان هم برنامه ویژه‌ای دارد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image