۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال را به نقل از پیمان اکبری در خصوص ۲ شکست متوالی تیم پیکان در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما دو بازی ابتدایی لیگ را شکست خوردیم، اما فعلا ابتدای لیگ است و هر چه از لیگ بگذرد شرایط بهتری پیدا می‌کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به تغییرات زیادی که نسبت به فصل گذشته داشتیم هنوز به هماهنگی کامل نرسیدیم، اما قطعا تا ۲،۳ هفته آینده شرایط ما بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم پیکان در خصوص عملکرد ۲ بازیکن خارجی این تیم تصریح کرد: سرعتی زن بلژیکی بازیکن خوبی است و شرایط عالی دارد، اما پشت خط زن کلمبیایی به خاطر مشکلاتی که داشت از ما جدا شد. در قرارداد این بازیکن بندی وجود داشت که اگر عملکردش مورد تایید ما نبود قراردادش فسخ می‌شود. جدایی او هیچ بار مالی هم برای ما نداشت.

وی افزود: برای جایگزینی بازیکن کلمبیایی ۲ بازیکن به نام‌های اسماعیل نژاد و یلی داریم و امیدوارم این ۲ بازیکن بتوانند انتظارات ما را براورده کنند.

اکبری با اشاره به اینکه هنوز در ابتدای لیگ هستیم گفت: با توجه به این که قسمت اصلی لیگ، مرحله پلی‌آف است ما هم تمرکز خود را روی این قسمت قرار داده ایم.

وی در مورد انتقادات شیعی از عملکرد تیم والیبال پیکان خاطرنشان کرد: شیعی مدیرعامل است و می‌تواند چنین شرایطی را داشته باشد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image