۰
۰

به گزارش جهان والیبال، میلاد عبادی پور که امسال به تیم اسکرا بلخاتوف لهستان پیوست، در سال های قبل هم پیشنهادات اروپایی داشت اما آنها را قبول نکرد. این بازیکن در پاسخ به این سوال که آیا پشیمان نیستی که زودتر به اروپا نرفتی؟ اظهار داشت: اعتقاد دارم که هر چیزی باید به وقت خودش رخ بدهد. شاید اگر من زودتر به اروپا می رفتم امروز در این جایگاه نبودم. البته شاید هم اشتباه می کنم ولی حالا که به لهستان آمده ام پشیمان نیستم که کاش زودتر لژیونر می شدم.

وی درباره هدف تیم اسکرا در رقابت های این فصل اظهار داشت: طبیعتا همه تیم ها در مسابقات به دنبال قهرمانی هستند اما ما می خواهیم بهترین باشیم و قهرمان شویم.

عبادی پور درباره رقبای خود برای حضور در ترکیب اصلی گفت: در پست خودم رقبایی از لهستان، بلغارستان و صربستان دارم که همگی بازیکنان سرشناسی هستند. البته این بازیکنان نیز مانند من جوان هستند اما بازیکنان سرشناسی به حساب می آیند. هر چهار نفر برای حضور در ترکیب اصلی تلاش می کنیم اما با توجه به اینکه تیم ما امسال علاوه بر رقابت های داخلی لهستان باید در لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان هم به میدان برود، هیچ بازیکنی نمی تواند در تمام بازی ها فیکس باشد و تیم نیاز به تغییر خواهد داشت.

وی افزود: تمام زورم را می زنم و تلاش می کنم که در ترکیب اصلی باشم ولی همه چیز به نظر سرمربی و رضایت او از کار ما در تمرینات و مسابقات دارد./۳۰۶۰


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image