۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا در دو گروه مردان و زنان سال ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

بر این اساس نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه مردان از ۹ تا ۱۶ مردادماه سال آینده به میزبانی نایپیداو پایتخت میانمار برگزار می شود.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا ۲۰۱۷ از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی ویتنام برگزار شد و تیم بانک سرمایه در دومین حضور آسیایی خود برای دومین بار عنوان قهرمانی قاره کهن آسیا را به دست آورد. تیم های تویودا (ژاپن) و العربی (قطر) نیز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

همچنین نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه زنان نیز از ۲۰ تا ۲۷ تیرماه سال ۹۷ در شهر «اوسکمن گورسک» قزاقستان برگزار خواهد شد.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا در سال ۲۰۱۷ نیز از چهارم تا دهم خردادماه در شهر «اوسکمن گورسک» کشور قزاقستان برگزار شد که تیم بانک سرمایه نماینده زنان ایران در جایگاه ششم قرار گرفت.

قهرمان لیگ برتر مردان و زنان ایران در سال ۹۶ سهمیه حضور در رقابت های سال ۲۰۱۸ آسیا به میزبانی میانمار و قزاقستان را به دست می آورند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image