۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران فردا جمعه در سومین مسابقه خود در جام قهرمانان بزرگ جهان از ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه صبح به وقت تهران به مصاف برزیل قهرمان المپیک می رود.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار با این تیم گفت: تیم های شرکت کننده در این رقابت ها امروز ریکاوری جزئی داشتند و ایران هم بعد از سفری سه ساعته به شهر اوساکا رسید و تمرین با نشاطی پشت سر گذاشت.

مهدی مرندی افزود: تیم ایران از نظر روحی و روانی نسبت به سایر تیم های شرکت کننده در این رقابت ها به دلیل دو برد متوالی وضعیت بهتری دارد و برای مقابله با برزیل آماده هستیم. برزیل در هر تورنمنتی که شرکت می کند بهترین نتیجه را می گیرد و بر روی سکو می رود.

وی ادامه داد: این تیم با بهترین نفرات خود به ژاپن آماده است و تیم ایران اگر مانند مسابقه با ایتالیا و آمریکا منسجم بازی کند، شکست برزیل دور از دسترس نیست.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران درباره مسابقه با آمریکا نیز گفت: تیم آمریکا در ست های اول و دوم خیلی خوب بازی کرد و با سرویس های عالی تمام سیستم تیم ایران را برهم زد. اگر آمریکا همانگونه که در ست های اول و دوم مقابل ایران بازی کرد، برابر هر تیم دیگری بازی کند، حتما سه بر صفر برنده می شود و تیم های حریف کمتر از ۲۰ پوئن در هر ست کسب می کنند.

مرندی ادامه داد: از اواسط ست سوم دریافت تیم ایران بهتر شد و به همین دلیل موفق شدیم کنترل مسابقه را در دست بگیریم و در نهایت پیروز میدان جدال با آمریکا شدیم.

هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان که از ۲۱ شهریورماه در ناگویا آغاز شده بود، ۲۶ شهریورماه با معرفی تیم های برتر در اوساکا به پایان می رسد.

تیم ملی والیبال ایران سومین حضور متوالی خود در این رقابت ها تجربه می کند که در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ موفق به کسب رتبه های پنجم و چهارم شده است و در این دوره (۲۰۱۷) برای نخستین مدال جهانی تلاش می کند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image