۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون والیبال عصر امروز در دفتر دکتر داورزنی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درباره تصمیمات نشست هیات رئیسه برای لیگ برتر والیبال مردان گفت: با توجه به اینکه تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان در ژاپن هست و برخی بازیکنان قرارداد خود را با باشگاه ها یا هیات ها هنوز امضا و ثبت نکردند، هیات رئیسه مهلت چند روزه به این باشگاه ها برای ارسال مدارک و قراردادها داد.

منوچهر پورحسن تاکید کرد: بر این اساس آخرین فرصت سایر باشگاه ۲۵ شهریورماه و باشگاه های دارای بازیکن در تیم ملی بزرگسالان ۲۸ شهریورماه برای ارسال مدارک خواهد بود و روز ۲۹ شهریور قرعه کشی لیگ برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: اگر تعداد تیم های تکمیل کننده مدارک تا آن زمان ۶ تیم شود، قرعه کشی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان لیگ درباره سایر شرایط باشگاه های برای شرکت در لیگ برتر سال ۹۶ گفت: سایر شرایط هیچ تغییری نکرده است و به قوت خود باقی است.

وی تصریح کرد: بر این اساس ارائه مجوز فعالیت باشگاه، تسویه حساب با بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون، ارائه ضمانت نامه بانکی ( چک – سفته) و واریز ورودی به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال از جمله شرایط حضور در لیگ برتر امسال است.

هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان از فردا (سه شنبه) در ژاپن آغاز می شود و به مدت شش روز ادامه خواهد داشت.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image