۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از واحد مرکزی خبر، منوچهر پورحسن گفت: برای حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال تنها نیاز به برگه تسویه حساب با بازیکنان و فدراسیون است، مدعیان شرکت در این مسابقات نباید خارج از اساسنامه رفتار کنند.

وی افزود: متاسفانه برخی باشگاه ها چون موارد قانونی خود را اجرا نکرده اند به بیراهه می روند و می خواهند با دست به دامان عوامل و افرادی می شوند که اصلا ارتباطی با والیبال ندارند.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در ادامه یادآورشد: من نمی دانم چرا مسئولان باشگاه ها و هیئت های استانی برای راهیابی به لیگ به جای رفع مشکلات مالی دنبال کشاندن پای نماینده های مجلس به میدان هستند، والیبال ربطی به استانداری و فرمانداری ندارد! از همگان می خواهم که به حاشیه نروند.

پورحسن اظهارداشت: در شرایط کنونی با وجود این که به زمان برگزاری رقابت های لیگ و قرعه کشی نزدیک شده ایم اما خبری از تیم های نیست.​ امسال برای برگزاری لیگ به همه تیم ها اعلام کرده ایم که شرط مان برای موافقت در خصوص حضورشان در مسابقات باشگاهی فقط تسویه حساب است.

وی افزود: با وجود این که شرایط مالی را برای مدعیان حضور در لیگ برتر توضیح دادیم اما هنوز هیچ یک از آن ها دراین خصوص اقدام نکرده اند امیدوارم کار به دقیقه نود نرسد .


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image