۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال ایران، چهارشنبه ۱۵ شهریور برای شرکت در مسابقات جام قهرمانان بزرگ، عازم ژاپن خواهد شد.

پیمان اکبری ، مربی تیم ملی والیبال ایران در این مورد اظهار داشت: شرایط تیم ملی، بسیار خوب است. بازیکنان، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و می‌توانم بگویم که خیلی بهتر از قبل هستند.

او ادامه داد: هدف ما از شرکت در مسابقات جام قهرمانان بزرگ، کسب بهترین نتیجه ممکن است ولی باید وضعیت سایر حریفان خود را که هر کدام قهرمان قاره خود هستند، بررسی کنیم. همه تیم‌ها مثل ما با تمام قدرت و برای کسب بهترین نتیجه به ژاپن می‌آیند.

سرمربی پیکان درباره وضعیت فصل آینده تیمش در لیگ برتر گفت: بازیکنان مد نظر خود را جذب کرده‌ایم که فرهاد ظریف،‌ بابک فیاضی و پرویز پزشکی از جمله این بازیکنان هستند. دو بازیکن ملی پوش بلژیکی (سیمون ون د وورد) و کلمبیایی (لیبرمن آگامز) نیز فصل آینده در پیکان بازی خواهند کرد.

اکبری درباره احتمال حضور «مارکوس بومه»، ملی‌پوش تیم والیبال آلمان در پیکان تصریح کرد: او یکی از گزینه‌‌های ما بود که البته به توافق نرسیدیم. در نتیجه «سیمون ون د وورد» بلژیکی را جذب کردیم.

گزارشگر دیدار شب گذشته فینال مسابقات قهرمانی جهان بین آلمان و روسیه، اعلام کرد که مارکوس بومه، فصل‌‌ آینده برای پیکان بازی خواهد کرد.

رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ جهان از ۲۱ الی ۲۶ شهریور سال جاری به میزبانی دو شهر ناگویا و اوزاکا برگزار می‌شود. در این رقابت‌ها تیم‌های ایران از آسیا، آمریکا از آمریکای شمالی، فرانسه از اروپا، برزیل از آمریکای جنوبی و ایتالیا با سهمیه آزاد فدراسیون جهانی به همراه میزبان، ژاپن شرکت خواهند کرد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image