۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال ایران، خولیو ولاسکو، مربی اسبق تیم ملی ایران در پیامی به امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی بزرگسالان، خوشحالی خود را از پیروزی ایران در مسابقات نوجوانان جهان ابراز کرد و ضمن ستایش آقای وکیلی سرمربی تیم زیر ۱۹ سال پسران ایران، آینده والیبال ایران را روشن دانست که متن آن به شرح زیر است:

دوستان عزیزم

این پیروزی بزرگ را به والیبال ایران تبریک می‌گویم. باز هم خوشحالم که سال دیگر، تیم ملی ایران به آرژانتین می‌آید. امیدوارم آقای داورزنی هم بتواند به آرژانتین بیاید هر چند می‌دانم که ایشان در حال حاضر در وزارت فعالیت دارند.

امیر عزیز لطفا پیام تبریک من را به آقای وکیلی برسانید. یادت می‌آید که همیشه به شما می‌گفتم که او مربی خوبی است. برای وی خوشحالم. لطفاً متن این پیام را برایش بخوان. واقعاً به او افتخار می‌کنم.

برای خوآن و تیم زیر ۲۳ سال بسیار متاسف شدم. اما می‌دانم که خوآن کارش را به درستی انجام داد و والیبال ایران آینده بسیار روشنی دارد.

با احترام و دوستی

خولیو ولاسکو

لازم به ذکر است تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان که از ۲۷ مرداد تا ۵ شهریور در رفاع بحرین برگزار شد، موفق شد با شکست روسیه به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image