۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدارسیون والیبال، محمد وکیلی پس از قهرمانی تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های جهانی بحرین گفت: ابتدا از میزبانی خوب بحرینی ها در رقابت های جهانی تشکر می کنم. همچنین از عوامل اجرایی فدراسیون جهانی، داوران و همه افرادی که در برگزاری این بازی ها دخیل بودند تشکر می کنم.

وی درباره قهرمانی تیم ایران نیز گفت: شایسته قهرمانی بودیم زیرا هشت مسابقه انجام دادیم و در همه بازی ها نیز فاتح میدان بودیم. جای سئوالی برای کسی باقی نگذاشتیم. برای این قهرمانی ۱۱ ماه تمرین کردیم. در مرحله نخست در آسیا مدال به دست نیاوردیم اما سهیمه جهان گرفتیم و اینجا تلاش بازیکنان و کادر فنی نتیجه داد و قهرمان شدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان مدال نیاوردن در رقابت های آسیایی میانمار را دلیل و انگیزه برای قهرمانی در جهان دانست و گفت: باید بهتر می شدیم و شدیم. در دیدار نهایی نیز روسیه را سه بر یک شکست دادیم، همانند دوره قبل بود، اما در سال ۲۰۱۵ و در آرژانتین رقابت دو تیم ایران و روسیه برای مدال برنز بود.

وی تاکید کرد: خیلی خوشحالم چون به عنوان یک ایرانی پرچم کشورم را به اهتزاز درآوردم. البته تیم ایران در ۲۰۰۷ و رقابت های مکزیک با سه باخت قهرمان شد، اما امسال در بحرین بدون شکست قهرمان شدیم. در سال ۲۰۰۷ سرمربی خارجی بود، اما این دوره همه اعضای کادر فنی ایرانی هستند. همکارانی جوانی در کادر فنی دارم و من نقش پدر برای آنان دارم.

وکیلی در پاسخ به سئوال خبرنگار بحرینی مبنی بر اینکه بحرین میزبانی رقابت های ۲۰۱۹ جوانان جهان را گرفته است، آیا در آن رقابت ها هم شما سرمربی تیم ایران هستید؟ گفت: درباره آینده بازیکنان نوجوان و سرمربی تیم ملی نوجوانان، فدراسیون والیبال ایران تصمیم می گیرد.

پانزدهمین دوره رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان که از ۲۷ مردادماه در شهر منامنه آغاز شده بود، یکشنبه شب با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image