۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان روز یکشنبه در منامه بحرین پیگیری شد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در این مرحله به مصاف روسیه رفت و با شکست سه بر صفر این تیم برای دومین بار قهرمان این رقابت ها شد.

بر اساس اطلاعات فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در سایت این رقابت ها، پوریا یلی در این مسابقه نیز با کسب ۲۹ امتیاز، عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد. همچنین مرتضی شریفی نیز با کسب ۱۹ امتیاز رتبه دوم تیم ایران را به دست آورد.

« پاول تتیوخین» بازیکن شماره ۱۷ روسیه نیز با کسب ۱۶ امتیاز بهترین این تیم در این مسابقه بود.

به رغم اینکه پوریا یلی در هشت دیدار ایران برابر حریفان امتیازآورترین بازیکن بود و تیم ایران نیز قهرمانی این رقابت ها شد، اما کمیته فنی این بازیکن را به عنوان یکی از بهترین های این رقابت ها انتخاب نکرد.

پشت خط زن تیم ملی والیبال نیز با تایید این اجحاف گفت: از این موضوع کمی ناراحت شدم اما قهرمانی تیم ملی نوجوانان اینقدر ارزشمند است که دیگر به انتخاب نشدن خودم فکر نمی کنم.

یلی تصریح کرد: والیبال ورزشی تیمی است و همه بازیکنان در هشت دیدار رقابت های جهانی و ۱۱ ماه اردوی آماده سازی این تیم زحمت کشیدند و خوشحالم که نتیجه تلاش های خود را نیز گرفتند.

در پایان دیدار ایران و روسیه کمیته دوپینگ رقابت های قهرمانی جهان از محمدرضا حضرت پور لیبروی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران تست دوپینگ گرفت.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image