۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدارسیون والیبال، سی و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶ ایران از روز یکشنبه ۱۶ مهرماه امسال با حضور ۱۲ تیم آغاز می‌شود.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال با صدور اطلاعیه‌ای شرایط حضور تیم‌ها در لیگ برتر امسال را اعلام کرد.

ارائه مجوز فعالیت باشگاه، تسویه حساب با بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون، ارائه ضمانت نامه بانکی ( چک – سفته) و واریز ورودی به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال از جمله شرایط حضور در لیگ برتر امسال است.

بر این اساس تیم‌ها مجاز به جذب ۲۰ بازیکن هستند که شامل ۱۴ بازیکن بزرگسال، ۲ بازیکن امید (متولدین ۱۱ دیماه ۷۳ به بالا)، سه بازیکن رده سنی جوان (۱۱ دی‌ماه ۷۵ به بالا) و یک بازیکن نوجوان ۱۱ دیماه ۷۷ از دیگر شرایط تیم داری در این رقابت‌هاست.

تعداد بازیکنان در هر مسابقه ۱۴ نفرکه شامل یک بازیکن امید، یک بازیکن جوان و ۱۲ بازیکن بزرگسال خواهد بود. هر تیم از پنج بازیکن لیگ برتری می تواند در سال ۱۳۹۶ استفاده کند. همچنین هر تیم می‌تواند دو بازیکن خارجی در اختیار بگیرد که یکی از آنها باید ملی‌پوش باشد.

آخرین فرصت زمانی برای ثبت قراردادها نیز ۲۰ شهریورماه خواهد بود و قرعه کشی لیگ برتر والیبال مردان سال ۹۶ ساعت ۱۵ روز ۲۵ شهریورماه در فدراسیون والیبال برگزار می‌شود.

سهم تبلیغات دور زمین در پخش سراسری ۷۰ درصد فدراسیون و ۳۰ درصد میزبان و در پخش استانی ۷۰ درصد میزبان و ۳۰ درصد فدراسیون خواهد بود. ارائه اجاره قرار داد سالن مسابقه نیز الزامیست.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image