۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، مسابقات قهرمانی والیبال اروپا ۲۰۱۷ به میزبانی کشور لهستان از ۲ شهریورماه آغاز خواهد شد و ۱۶ تیم برتر اروپا به رقابت جذاب و حساس با یکدیگر می‌پردازند.

لهستان به عنوان میزبان، تیم های فرانسه، اسلوونی، ایتالیا، بلغارستان، روسیه و صربستان به عنوان شش تیم برتر قهرمانی اروپا ۲۰۱۵ و همچنین تیم های آلمان، فنلاند، بلژیک، اسلوونی، هلند، جمهوری چک، ترکیه، اسپانیا و استونی از مسابقات انتخابی به این مسابقات راه یافتند.

این مسابقات به میزبانی ۵ ورزشگاه در شهرهای ورشو، گدانسک، شچچین، کاتوویتس و کراکوف لهستان برگزار خواهد شد.

۱. استادیوم ملی / ورشو / ظرفیت: ۶۲,۱۰۰ نفر

استادیوم والیبال در لهستان

۲. استادیوم ارگو / گدانسک / ظرفیت: ۱۱,۴۰۹ نفر

استادیوم والیبال در لهستان

۳. استادیوم آزوتی  / شچچین / ظرفیت: ۵,۴۰۳ نفر

استادیوم والیبال در لهستان

۴. استادیوم اسپودک / کاتوویتس / ظرفیت: ۱۱,۵۰۰ نفر

استادیوم والیبال در لهستان

۵. استادیوم تئورون / کراکوف / ظرفیت: ۱۵,۳۲۸ نفر

استادیوم والیبال در لهستان

 

»» گروه بندی مسابقات والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۱۷ به شکل زیر است:

گروه A: لهستان – صربستان – فنلاند – استونی
گروه B: ایتالیا – آلمان – اسلواکی – جمهوری چک
گروه C: روسیه – بلغارستان – اسلوونی – اسپانیا
گروه D: فرانسه – بلژیک – هلند – ترکیه

»» برنامه مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۱۷ به قرار زیر است:

گروه A: لهستان – صربستان – فنلاند – استونی

پنجشنبه ۲ شهریورماه:

فنلاند – استونی / ساعت ۲۰
لهستان – صربستان / ساعت ۲۳

شنبه ۴ شهریورماه:

صربستان – استونی / ساعت ۲۰
لهستان – فنلاند / ساعت ۲۳

دوشنبه ۶ شهریورماه:

فنلاند – صربستان / ساعت ۲۰
لهستان – استونی / ساعت ۲۳

گروه B: ایتالیا – آلمان – اسلواکی – جمهوری چک

جمعه ۳ شهریورماه:

اسلواکی – جمهوری چک / ساعت ۲۰
ایتالیا – آلمان / ساعت ۲۳

شنبه ۵ شهریورماه:

ایتالیا – اسلواکی / ساعت ۲۰
المان – جمهوری چک / ساعت ۲۳

دوشنبه ۶ شهریورماه:

اسلواکی – آلمان / ساعت ۲۰
ایتالیا – جمهوری چک / ساعت ۲۳

گروه C: روسیه – بلغارستان – اسلوونی – اسپانیا

پنجشنبه ۲ شهریورماه:

بلغارستان – روسیه / ساعت ۲۰
اسپانیا – اسلوونی / ساعت ۲۳

شنبه ۴ شهریورماه:

روسیه – اسلوونی / ساعت ۲۰
بلغارستان – اسپانیا / ساعت ۲۳

دوشنبه ۶ شهریورماه:

اسلوونی – بلغارستان / ساعت ۲۰
اسپانیا – روسیه / ساعت ۲۳

گروه D: فرانسه – بلژیک – هلند – ترکیه

جمعه ۳ شهریورماه:

هلند – ترکیه / ساعت ۲۰
بلژیک – فرانسه / ساعت ۲۳

شنبه ۵ شهریورماه:

بلژیک – ترکیه / ساعت ۲۰
فرانسه – هلند / ساعت ۲۳

دوشنبه ۶ شهریورماه:

هلند – بلژیک / ساعت ۲۰
فرانسه – ترکیه / ساعت ۲۳

پس از برگزاری مسابقات گروهی، تیم های نخست هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود می‌کنند. تیم های دوم و سوم گروه ها نیز باید در مرحله پلی آف برای رسیدن به یک چهارم نهایی تلاش کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image