۰
۰

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از روز گذشته (چهارشنبه) به میزبانی «مانیل» فیلیپین آغاز شده است و تیم ملی بانوان ایران امروز (پنج شنبه) در دومین دیدار خود در دور مقدماتی به مصاف تایلند رفت.

شاگردان اکرم قهرمانی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران در این دیدار سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۶ مغلوب تایلند شدند تا از راه یابی به جمع هشت تیم برتر این رقابت ها بازبمانند.

زینب گیوه، مائده برهانی، فرانک بابلیان، سودابه باقرپور، مینا روستا، و نگار کیانی ترکیب ابتدایی تیم ملی والیبال بانوان ایران در این بازی بود.

در دیگر دیدار گروه ایران تیم ملی والیبال چین تایپه سه بر صفر مالدیو را شکست داد و شش امتیازی شد و تیم تایلند هم با شکست سه بر صفر ایران شش امتیازی شد تا دو تیم چین تایپه و تایلند از گروه ایران به جمع هشت تیم برتر رقابت ها راه یابند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران فردا (جمعه) در آخرین دیدار مرحله مقدماتی به مصاف مالدیو می رود و از روز شنبه برای مقام های نهم تا چهاردهم به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

در دیگر مسابقه روز دوم رقابت های قهرمانی زنان آسیا در فیلیپین تیم ملی ژاپن سه بر صفر چین را شکست داد و شش امتیازی شد. همچنین کره جنوبی سه بر صفر سریلانکا را از پیش رو برداشت.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image